Wysyp nowych informacji o Final Fantasy VII: Remake

Square Enix ochoczo ujawnia nowe informacje na temat gry Final Fantasy VII Remake, która pojawi się niebawem na PlayStation 4. Zaczyna się robić coraz ciekawiej…

W sieci pojawiły się nowe informacje dotyczące potężnego projektu, jakim jest Final Fantasy VII Remake od Square Enix. Nowe światło na ten tytuł rzuca sam producent gry w wywiadzie dla japońskiego magazynu o grach.

A raczej twórcy, bo producent Toshinori Kitase oraz reżyser Tetsuya Nomura rozmawiali z dziennikarzem Dengeki PlayStation i postanowili podzielić się z graczami kolejnymi ważnymi informacjami.

Najważniejsze kwestie dotyczące gry Final Fantasy VII Remake, to:

  • Produkcja będzie miała w pełni wypowiadane dialogi, więc dla postaci które nie wystąpiły w filmie Advent Children trzeba znaleźć aktorów.
  • Słynna scena z przebieraniem się Clouda Strife’a również będzie miała nagrane dialogi, ale może zostać zmodyfikowana ze względu na zmiany społeczne.
  • Brak konkretnych informacji o mapie świata, ale Tetsuya Nomura potwierdził, że nie będzie to otwarty świat (sandbox).
  • Square Enix zależy na pokazaniu, jaki wpływ na otoczenie mają postaci z naszej drużyny.
  • Minigierki pojawią się w grze.
  • Produkcja gry jest na wczesnym etapie, dopiero rozpoczęto tworzenie systemu walki.
  • Nie wiadomo, czy gra ukaże się w 2017 roku.

Więcej informacji możemy spodziewać się po premierze gier World of Final Fantasy oraz Kingdom Hearts II.8 HD w 2016 roku na PlayStation 4.

Warto jest czekać na rozbudowaną grę jRPG od Square Enix, a na taką zapowiada się Final Fantasy VII Remake. Jeżeli faktycznie dopiero teraz zaczynają pracować nad systemem walki i światem gry, to premiera w przyszłym roku jest raczej wątpliwa. Możliwe że dopiero 2017 (końcówka?) zdaje się być całkiem prawdopodobna.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=A3sBZ5Nr4hc” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]
Written By
More from Patryk

Dead Island 2 – mnóstwo rozgrywki na nowym materiale od twórców

Dead Island 2 to kolejna odsłona bardzo popularnej serii gier akcji. Ponownie...
Read More