Wysyp materiałów z Episode Duscae, dema Final Fantasy XV

W sieci pojawiają się kolejne materiały z gry Final Fantasy XV, oczywiście w wersji Episode Duscae. Poznaliśmy kolejne miejscówki, potwory oraz rozwikłano tajemnicę Cidney.

Square Enix to autor między innymi sukcesu marki Final Fantasy, której ostatnią odsłoną jest wieloosobowe A Realm Reborn.
Square Enix to autor między innymi sukcesu marki Final Fantasy, której ostatnią odsłoną jest wieloosobowe A Realm Reborn.

Episode Duscae to jedna z absolutnie najgorętszych wersji demonstracyjnych ostatnich lat. Chyba tylko Metal Gear Solid V: Ground Zeroes wzbudzało tyle emocji, co demo Final Fantasy XV. W sieci pojawiły się kolejne materiały, informacje oraz gameplay.

Poznaliśmy tajemnicę seksowne Cidney, a więc jeżeli nie chcesz dowiedzieć się kim ona jest, przeskocz od razu do oglądania filmików!

Wielu z Was pewnie zastanawiało, kim tak naprawdę jest seksowna Cidney, która podobna jest do legendarnego mechanika Cida. Otóż w Episode Duscae, a raczej pod koniec dema, tajemnica zostaje rozwikłana. Cidney to córka legendarnego mechanika, a przynajmniej tak o sobie mówi!

Poniżej możecie zobaczyć mnóstwo materiałów z gry, w tym jeden trwający ponad 60 minut. Warto jest się z każdym z nich zapoznać, aby wyrobić sobie konkretne zdanie na temat Episode Duscae oraz tego, z jakiego kalibru produkcją będziemy mieli do czynienia w przypadku Final Fantasy XV. Już wersja demonstracyjna daje do zrozumienia, że tutaj nie ma kompromisów – grafika najwyższej jakości, otwarta struktura świata i efektowna walka w stylu Square Enix.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/03/final-fantasy-xv-epiode-duscae-demo.html]

ffxv-secret-movie-demo_pk

 

Written By
More from Patryk

Kolejne zdjęcia Metal Gear Solid V: The Phantom Pain od Hideo Kojimy

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain nadal nie ma ostatecznej daty...
Read More