Wysyp materiałów wideo z pełnej wersji Driveclub

Redakcja Gamersyde opublikowała mnóstwo wysokiej jakości materiałów wideo z Driveclub. Tytuł prezentuje wysoką jakość wykonania, jego premiera już za kilka dni na PlayStation 4.

Driveclub zaliczyło spore opóźnienie, ale właściciele PlayStation 4 nie mogą doczekać się tych fenomenalnie zapowiadających się wyścigów.
Driveclub zaliczyło spore opóźnienie, ale właściciele PlayStation 4 nie mogą doczekać się tych fenomenalnie zapowiadających się wyścigów.

 

Driveclub na PlayStation 4 spóźniło się, ale ostatecznie za klika dni pojawi się w oficjalnej sprzedaży. Tytuł ten był promowany przez długi okres, ale teraz w sieci pojawiają się konkretne materiały wideo z pełnej wersji gry. Autorem tych filmików jest redakcja Gamersyde, która zamieściła w sieci mnóstwo ciekawych, krótszych nagrań, na których możemy podziwiać kilka samochodów, trasy oraz zasady rozgrywki.

Kluczowym aspektem zabawy jest organizowanie własnych klubów i rywalizowanie z innymi zespołami. Producenci kładą nacisk na aspekty społecznościowe, komunikację między graczami. Przygotowano nawet aplikację mobilną, która pozwoli zarządzać naszym zespołem zdalnie.

Model rozgrywki w Driveclub to klasyczne arcade. Oczywiście otrzymamy dostęp do wielu licencjonowanych samochodów i możliwość ich dostrajania do własnych potrzeb. Rzeczony tytuł to pierwsza, w pełni next-genowa gra wyścigowa na PlayStation 4.

[dzięki – http://www.gamersyde.com/news_our_videos_of_driveclub-15909_en.html]

Tags from the story
, , ,
Written By
More from Patryk

Fallout 4 – zobaczcie pierwszy screen oraz okładkę gry

W sieci pojawiły się gorące informacje na temat gry Fallout 4, której...
Read More