Wysyp materiałów wideo z Far Cry 4

Far Cry 4 otzymało kolejne materiały wideo, które przedstawiają nam wiele elementów oraz trybów rozgrywki. Premiera gry już w listopadzie na PlayStation 4, Xbox One, Xboksie 360, PlayStation 3 oraz PC.

Far Cry 4 to rozwinięcie znanej formuły rozgrywki z trzeciej części serii i udostępnienie większej zawartości.
Far Cry 4 to rozwinięcie znanej formuły rozgrywki z trzeciej części serii i udostępnienie większej zawartości.

Wszyscy odliczamy dni do premiery Far Cry 4 na konsolach nowej generacji. Autorzy gry publikowali wcześniej fragmenty rozgrywki, ale teraz otrzymaliśmy istne kompendium wiedzy na jej temat, bowiem w sieci opublikowano ponad godzinny fragment zabawy z grą Ubisoftu.

Twórcy zdecydowali się zaprezentować wszystkie elementy zabawy oraz tryby na jednym materiale wideo. Mamy tutaj walkę z przeciwnikami, eksplorację otocznia, misję Shangri La oraz dodatkowe filmiki przedstawiające kooperację oraz tryby wieloosobowe.

Poniższe materiały wideo to świeże informacje na temat gry. Jeżeli tylko jesteście zainteresowani tym tytułem, to jak najszybciej powinniście się nimi zainteresować.

Far Cry 4 zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4, Xboksa One, PlayStation 3 oraz Xboksa 360. Premiera gry zaplanowana jest na 21 listopada.

Written By
More from Patryk

gamescom 2015: sprawdź kooperację w grze Halo 5: Guardians

W sieci pojawiły się nowe materiały promocyjne z gry Halo 5: Guardians...
Read More