Wysyp materiałów wideo z Driveclub

W sieci pojawiło się kilka filmików z wersji testowej Driveclub na PlayStation 4. Premiera gry w październiku, ale już teraz możecie sprawdzić ją w akcji.

Driveclub zaliczyło spore opóźnienie, ale właściciele PlayStation 4 nie mogą doczekać się tych fenomenalnie zapowiadających się wyścigów.
Driveclub zaliczyło spore opóźnienie, ale właściciele PlayStation 4 nie mogą doczekać się tych fenomenalnie zapowiadających się wyścigów.

Trwające właśnie beta testy gry Driveclub na PlayStation 4 pozwoliły zamieścić graczom kolejne materiały wideo z tej gry. W sieci zamieszczono kilka filmików z rozgrywki, których łączna długość to kilkanaście minut. Rzeczone testy gry studia Evolution potrwają do najbliższej środy.

Autorzy filmików rzucają nowe światło na wiele elementów tej produkcji. Warto zwrócić uwagę na jakość oprawy graficznej i wykonanie kokpitu wirtualnych samochodów. Specjaliści ze studia Evolution przygotowali wnętrza aut z należytym pietyzmem, dzięki czemu czujemy się niczym w prawdziwych odpowiednikach sportowych samochodów. Ponadto możemy sprawdzić samochody w ruchu oraz dostępne trasy. Lokacje charakteryzują się mnóstwem detali oraz świetną roślinnością (uginające się na wietrze drzewa).

Driveclub ostatecznie trafi na rynek 8 października tego roku. Tytuł dostępny będzie tylko na PlayStation 4. Pamiętajcie również o tym, że autorzy udostępnią specjalną wersję dla użytkowników PlayStation Plus.

Studio Evolution odpowiadało w przeszłości za takie gry jak seria wyścigowa WRC, która święciła tryumfy na PlayStation 2. Producent na PlayStation 3 przygotował również arcade'ową serię Motorstorm. Driveclub to pierwsza gra tego producenta na PlayStation 4.

Written By
More from Patryk

Star Wars Battlefront bez klas postaci i zespołów

Wygląda na to, że DICE przy tworzeniu Star Wars Battlefront porzuca schematy...
Read More