Wysyp grafik rozgrywki z The Order: 1886

PlayStation 4 już niebawem otrzyma ekskluzywny tytuł na wyłączność. The Order: 1886 jest produkcją studia Ready at Dawn, która przeniesie nas w okres wiktoriańskiego Londynu. W sieci opublikowano nowe screeny z rozgrywki.

Playstation-Banner

The Order: 1886 jest grą utrzymaną w klimatach wiktoriański, zakropioną steampunkiem, która cele w szerokiego odbiorcę PlayStation 4. Generalnie wcielimy się w członka zakonu, który zwalcza toczącą świat zarazę, która zamieniała ludzi w krwiożercze bestie. W czasie rozgrywki wcielamy się w zakonnika, który czerpiąc nadnaturalne zdolności z picia Czarnej Wody, stawia czoło zagrożeniu. Tytuł reprezentuje gatunek trzecioosobowych gier akcji, ale sami twórcy zapewniają, że rozgrywka nie będzie skupiała się tylko na starciach z bronią w ręku.  Podczas kampanii gracz wciela się w sir Galahada, najsłynniejszego z rycerzy Zakonu, któremu zaczęło już ciążyć wyjątkowo długie życie wypełnione nieustanną walką. Studio Ready at Dawn, wcześniej pracujące nad grami z serii Gears of War. Rozgrywka jest liniowa, ale twórcy przyznają, że będziemy prowadzić wiele rozmów, dialogów i konwersacji z bohaterami historii. Scenariusz gry ma być podstawowym elementem, nad którym pochyli się każdy właściciel kopii The Order: 1886.

Ready at Dawn zapewnia, że niebawem otrzymamy pierwsze materiały z rozgrywki, tym czasem musicie zadowolić się garścią screenów z gry, prezentowanych w wysokiej rozdzielczości. Myślę, że gra jest wciąż wielką niewiadomą, tym nie mniej jej charakterystyczny styl jest wstanie przyciągnąć graczy do konsoli na dłużej – rzućcie okiem!

the the2 the3 the4 the5

Written By
More from Patryk

PlayStation Plus – w najbliższy weekend multiplayer za darmo, dla wszystkich

Firma Sony przygotowała mały, świąteczny prezent dla wszystkich użytkowników konsoli PlayStation 4....
Read More