Wysyp grafik rozgrywki z The Order: 1886

PlayStation 4 już niebawem otrzyma ekskluzywny tytuł na wyłączność. The Order: 1886 jest produkcją studia Ready at Dawn, która przeniesie nas w okres wiktoriańskiego Londynu. W sieci opublikowano nowe screeny z rozgrywki.

Playstation-Banner

The Order: 1886 jest grą utrzymaną w klimatach wiktoriański, zakropioną steampunkiem, która cele w szerokiego odbiorcę PlayStation 4. Generalnie wcielimy się w członka zakonu, który zwalcza toczącą świat zarazę, która zamieniała ludzi w krwiożercze bestie. W czasie rozgrywki wcielamy się w zakonnika, który czerpiąc nadnaturalne zdolności z picia Czarnej Wody, stawia czoło zagrożeniu. Tytuł reprezentuje gatunek trzecioosobowych gier akcji, ale sami twórcy zapewniają, że rozgrywka nie będzie skupiała się tylko na starciach z bronią w ręku.  Podczas kampanii gracz wciela się w sir Galahada, najsłynniejszego z rycerzy Zakonu, któremu zaczęło już ciążyć wyjątkowo długie życie wypełnione nieustanną walką. Studio Ready at Dawn, wcześniej pracujące nad grami z serii Gears of War. Rozgrywka jest liniowa, ale twórcy przyznają, że będziemy prowadzić wiele rozmów, dialogów i konwersacji z bohaterami historii. Scenariusz gry ma być podstawowym elementem, nad którym pochyli się każdy właściciel kopii The Order: 1886.

Ready at Dawn zapewnia, że niebawem otrzymamy pierwsze materiały z rozgrywki, tym czasem musicie zadowolić się garścią screenów z gry, prezentowanych w wysokiej rozdzielczości. Myślę, że gra jest wciąż wielką niewiadomą, tym nie mniej jej charakterystyczny styl jest wstanie przyciągnąć graczy do konsoli na dłużej – rzućcie okiem!

the the2 the3 the4 the5

Written By
More from Patryk

Sports Manager szuka wsparcia na Polak Potrafi!

Sports Manager to rodzima inicjatywa gry przeglądarkowej przeznaczonej dla wymagających graczy. Na...
Read More