Wysokiej jakości galeria i nowy zwiastun Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Hideo Kojima udostępnił w sieci wysokiej jakości screeny z gry Metal Gear Solid V: The Phantom Pain oraz nowy materiał filmowy przedstawiający ciekawą postać.

Hideo Kojima to japoński producent gier wideo, który zasłynął z marki Metal Gear Solid.
Hideo Kojima to japoński producent gier wideo, który zasłynął z marki Metal Gear Solid.

Targi Tokyo Game Show 2014 to małe święto fanów Metal Gear Solid, bowiem w trakcie tej imprezy zaprezentowano mnóstwo nowych materiał z najnowszej odsłony serii o podtytule The Phantom Pain.

Konami wraz z Kojima Productions udostępnili na popularnych serwisie Flickr wysokiej jakości galerię z gry. Przedstawia ona nowego bohatera (?), którego Hideo Kojima wprowadza do scenariusza. Mowa tutaj o pewnym szczeniaku, który najprawdopodobniej wabi się Diamond Dog. Nazwa ta w liczbie mnogiej znajduje swoje odzwierciedlenie również w samej historii gry (Diamond Dogs), jak również będzie widniała na jednym z ostanich modeli kolorystycznych PlayStation 4.

Przypominamy, że Metal Gear Solid V: The Phantom Pain trafi na rynek w przyszłym roku. Warto również rzucić okiem na ostatnio publikowane fragmenty rozgrywki, które przedstawiają zupełnie nowe realia bitwy.

Written By
More from Patryk

Ride od studia Milestone zapowiada się wyśmienicie

Firma Milestone opublikowała świeże materiały z gry wyścigowej Ride. Otrzymaliśmy trailer oraz...
Read More