Wyśmienita galeria screenów z gry Final Fantasy XV

W sieci udostępniono kolejną galerię screenów z gry Final Fantasy XV, która pojawi się na Xbox One oraz PlayStation 4.

Final Fantasy XV to kolejna odsłona niezwykle popularnej serii na PlayStation 4 oraz Xbox One.
Final Fantasy XV to kolejna odsłona niezwykle popularnej serii na PlayStation 4 oraz Xbox One.

Z każdą kolejną galerią screenów Final Fantasy XV rośnie w moich oczach. Tytuł wygląda niesamowicie, nawet na statycznych obrazkach, a to co najlepsze, czyli soczysty gameplay, twórcy nadal skrywają w tajemnicy. Nowa galeria pozwala graczom rzucić okiem na fragmenty rozgrywki oraz sylwetki głównych bohaterów tej opowieści.

Źródłem obrazków jest japoński magazyn Famitsu, który na 4 stronach opublikował mnóstwo materiałów na temat wersji demonstracyjnej Final Fantasy XV nazwane Episode Duscae. Demo pojawi się na rynku już 17, kiedy to swoją premierę będzie miało Final Fantasy Type-0 HD.

Wersja demonstracyjna pozwoli graczom na sporo aktywności w terenie. Autorzy zapowiedzieli udostępnienie regionów nizinnych, lasu, ale również gór i jaskiń wypełnionych bestiami. Testowa wersja ma pozwolić zaznajomić się ze schematami rozgrywki oraz nowym stylem Final Fantasy, jaki gracze otrzymają przy okazji ”piętnastki”.

Oczywiście w ”demku” nie zabraknie również walki. W przypadku Final Fantasy XV zadania mają być rozwiązywane w podobny sposób, jak w dzisiejszych grach z gatunku RPG. Aktywności będą oznaczone znaczkiem na mapie świata gry, po dotarciu w wyznaczone miejsce gracze będą musieli wykonywać konkretne czynności. Dla przykładu, walka z Behemotem będzie bardzo wymagająca, a gdy zginie główny bohater – Noctis, w miarę możliwości grupka przyjaciół będzie mogła próbować go ożywić.

Poniżej galeria screenów z magazynu Famitsu do wglądu. Ze strony producenta warto czekać na konkretną datę premiery oraz gameplay w wersji wideo.

[dzięki – http://www.dualshockers.com/2015/02/18/final-fantasy-xv-new-and-fantastic-screenshots-show-red-eyed-noctis-quests-exploration-and-more/]

Written By
More from Patryk

Facebook zakupił gogle Oculus Rift za 2 miliardy dolarów!

Oculus Rift to gogle wirtualnej rzeczywistości, które zostały sfinansowane na Kickstarterze. Właściciel...
Read More