Wyśmienita galeria screenów z Final Fantasy XV

W sieci udostępniono wysokiej jakości screeny z gry Final Fantasy XV. Galeria przedstawia starcia z przeciwnikami oraz niezwykłą oprawę graficzną gry Square Enix.

Final Fantasy XV to kolejna odsłona niezwykle popularnej serii na PlayStation 4 oraz Xbox One.
Final Fantasy XV to kolejna odsłona niezwykle popularnej serii na PlayStation 4 oraz Xbox One.

Wszyscy czekamy na datę premiery Final Fantasy XV, ale również kolejne materiały z tej superprodukcji firmy Square Enix. Tytuł pojawi się na konsolach nowej generacji, toteż gracze mogą spodziewać się oprawy graficznej wysokiej jakości.

W sieci pojawiła się niewielka, aczkolwiek imponująca galeria zrzutów ekranu, które wykonano w trakcie rozgrywki w Final Fantasy XV. Poziom wykonania oprawy graficznej, nawet na statycznych screenach, może imponować. W szczególności wybitnie prezentuje się sylwetka głównego bohatera, który jest zbudowany z mnóstwa szczegółów – jego ubranie, fryzura, efektowne uzbrojenie.

Niemniej efektownie prezentują się przeciwnicy grupki naszych bohaterów. Na jednym ze screenów widać, jak bohaterowie kryją się na wielkim głazem przed ogromnym zwierzęciem (dinozaurem?). Poziom wykonania środowiska gry, szczegółowość trawy, drzew, kamieni i stworów robi wrażenie.

Rzućcie okiem na poniższą galerię i zainteresujcie się inną premierą z tej serii, mianowicie Final Fantasy Type-0 HD, które daje dostęp do wersji demonstracyjnej Final Fantasy XV.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/01/final-fantasy-xv-and-type-0-hd.html]

Written By
More from Patryk

Pierwsze recenzje Bloodborne – mamy hit na PlayStation 4

W sieci pojawiają się już pierwsze recenzje gry Bloodborne, która jest ekskluzywna...
Read More