Wyścigi uliczne – nowy zwiastun z polskimi napisami do gry GRID Autosport

GRID: Autosport pozwoli nam na wyścigi uliczne za kierownicami super szybkich samochodów. Tytuł otrzymał właśnie nowy zwiastun traktujący o tej dziedzinie sportów motorowych.

GRID: Autosport zostanie wydany jeszcze na PlayStation 3, Xboksa 360 oraz PC. Tytuł zamierza wrócić do korzeni i zaoferować symulacyjne doznania.
GRID: Autosport zostanie wydany jeszcze na PlayStation 3, Xboksa 360 oraz PC. Tytuł zamierza wrócić do korzeni i zaoferować symulacyjne doznania.

Street racing to jeden z pięciu rodzajów rywalizacji dostępnych w przedstawiającej świat profesjonalnego sportu samochodowego nowej grze firmy Codemasters. W sieci udostępniono najnowszy materiał wideo prezentujący tę właśnie dziedzinę sportów motorowych.

W filmie pojawia się wiele samochodów z GRID Autosport biorących udział w klaustrofobicznych i pełnych dramatyzmu wyścigach ulicznych. Występują w nim również Dan Trent i Matt Burton z PistonHeads, którzy opowiadają o specyfice tych zmagań i wrażeniach, jakich dostarcza jazda jednymi z najbardziej fascynujących aut świata.

„Jazda ciasną trasą bez strefy bezpieczeństwa bardzo, ale to bardzo różni się od wyścigów torowych. Trasy z płotami po obu stronach i wąskie przejazdy zwiększają odczucie prędkości. Wszystko odbiera się silniej. Strach, podniecenie, adrenalina – to wszystko się zwielokrotnia. Wiesz po prostu, że nie możesz pozwolić sobie na żadną pomyłkę”.- Dan Trent

W rywalizacji street racing w GRID Autosport gracze wyjeżdżają na ulice najbardziej znanych metropolii na świecie – tory znajdują się w Waszyngtonie, San Francisco, Paryżu, Barcelonie, Dubaju i Chicago. Refleks i skłonność do ryzyka zawodników poddawane są próbie w pięknym miejskim otoczeniu, gdzie na przetestowanie czeka szeroki wachlarz pojazdów: od małych aut, jak Mini John Cooper Works GP i Volkswagen Golf R, po supersamochody, jak Pagani Huayra czy Mazda Furai, i hipersamochody – McLaren P1, Bugatti Veyron 16.4 Super Sport oraz inne. Aby dodać rozgrywce autentyczności, studio Codemasters konsultowało się z profesjonalnymi kierowcami rajdowymi, którzy mają z tymi autami do czynienia na co dzień.

Premiera gry GRID Autosport nastąpi już 27 czerwca w polskiej (dubbing) i angielskiej wersji językowej do wyboru na PC z Windows, PlayStation 3 oraz Xbox 360.

Written By
More from Patryk

Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain na PlayStation 4 w 1080p, z najlepszym oświetleniem w historii i rozmachem

Pierwsi dziennikarze z Japonii w ramach obozu Metal Gear Solid Camp mogli...
Read More