Wyścig przy zachodzie słońca- nowy materiał wideo z Project Cars

Project Car jest innowacyjną grą wyścigową, za którą odpowiedzialne jest Slighlty Mad Studios. Do sieci trafił nowy materiał wideo, który prezentuję świetną grafikę oraz grę światła.

Czy Project Cars podbije serca fanów gier wyścigowych?

Project Cars to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier wyścigowych tego roku. Po poniższym materiale raczej nie ma co się dziwić, że prawie każdego fana gier tego typu ciągnie do tego tytułu. Najnowszy materiał wideo pochodzi z targów EXG w Londynie. Rzućcie okiem, bo naprawdę warto.

Najnowsza gra Slightly Mad Studios zaoferuje graczom wiele trybów zarówno lokalnych jak i sieciowych, którym poświęcono bardzo dużo uwagi. Project Cars wyróżnia się także od strony graficznej, szczególnie poprzez efekty pogodowe oraz grę świateł, którą możecie podziwiać na poniższym materiale. Warto również wspomnieć, że twórcy postarali się przenieść do swojej gry prawdziwe tory wyścigowe takie jak Brands Hatch czy Connecticut Hill. Wszystko wskazuje więc na to, że jesienią czeka nas prawdziwa wojna wyścigowa pomiędzy DriveClub, a Project Cars. Jak myślicie, który tytuł okaże się zwycięski?

Project Cars zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4, Xboksa One, PlayStation 3, Xboksa 360 oraz na WiiU. Premiera gry zaplanowana jest na 21 listopada tego roku. Za wydanie gry w naszym kraju odpowiedzialna jest firma Cenega.

More from Mikołaj Ciesielski

E3 2014- GTA V trafi na PC, Xboksa One oraz na PlayStation 4!

Niemałą niespodziankę sprawiło Sony na swojej konferencji, która rozpoczęła się o 3:00...
Read More