Wydawca Evolve jest zadowolony z wyników gry

Wydawca gry Evolve w postaci Take-Two jest zadowolony z wyników sprzedażowych. Tytuł pojawił się na PS4, Xone oraz PC.

Evolve to oferta dla graczy lubujących się w grach kooperacyjnych.
Evolve to oferta dla graczy lubujących się w grach kooperacyjnych.

Evolve to jedna z ciekawszych gier wieloosobowych ostatnich tygodni, która koncentruje się głównie na kooperacyjne zmagania. Tytuł nie miał zamiaru stawać do bitwy z najlepszymi – Call of Duty oraz Battlefield. Gra odniosła sukces na innym polu, kooperacyjnym, a wydawca jest zadowolony z tego wyniku.

Na temat gry wypowiedział się ostatnio Karl Slatoff w trakcie trwania Piper Jaffray Technology, Media and Telecomunications Conference. Oto jego komentarz na temat premiery Evolve:

”Jesteśmy zadowoleni z wyników, jakie osiąga gra Evolve. Tytuł miał udany start w sklepach, podobnie w obszarze cyfrowej dystrybucji. Mowa tu nie tylko o samej sprzedaży gry, ale też o liczbie zakupów przepustki sezonowej w zestawieniu z pełną grą. Niestety, nie mogę ujawnić dokładnych danych, ale musicie uwierzyć, że jesteśmy z nich zadowoleni. Podsumowująć , Evolve to fantastyczna gra i wszyscy są z niej zadowoleni. ” – Karl Slatoff, Take – Two.

Evolve to gra kooperacyjna, w której gracze wcielają się w postać drużyny łowców oraz wielkiego potwora. Tytuł dostępny jest na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach klasy PC. Gra może się pochwalić średnią ocen na serwisie Metacritic na poziomie 77 punktów.

[dzięki – http://www.gamesindustry.biz/articles/2015-03-11-take-two-very-pleased-with-evolve-sales]


evolve_ps4_cover_box_art_pk

Written By
More from Patryk

Dzięki modyfikacji wprowadzono tryb FPP do Metal Gear Solid V: Ground Zeroes na PC

W sieci pojawił się filmik przedstawiający interesującą modyfikację do gry Metal Gear...
Read More