Wydawca Batman: Arkham Knight prezentuje spot reklamowy gry

Wytwórnia Warner Bros przygotowała dla graczy spot reklamowy gry Batman: Arkham Knigh, której premiera nastąpi w czerwcu na PlayStation 4, Xbox One oraz PC.

Batman to jedna z absolutnie najbardziej popularnych marek w kinematografii, świecie komiksów, ale również branży gier wideo.
Batman to jedna z absolutnie najbardziej popularnych marek w kinematografii, świecie komiksów, ale również branży gier wideo.

Warner Bros to mistrzowie w przygotowywaniu kampanii reklamowych swoich gier i efekciarskich spotów reklamowych. Przygotowano krótką reklamę wideo gry Batman: Arkham Knight, którą puszczono w obieg na YouTube.

Batman: Arkham Knight to kontynuacja przygód Mrocznego Rycerza dedykowana konsolom nowej generacji oraz PC – jest moc!

Poniższy materiał jest krótki, owszem, ale przedstawia jeden z kluczowych elementów scenariusza – walkę ze Strachem na Wróble, Two-Facem, Pingwinem oraz groźną i piękną Harley Quinn. Animacja została przygotowana niezwykle efektownie, toteż zachęca do zakupu gry.

Batman: Arkham Knight zostało przygotowane kompleksowo – to największa, najbardziej rozbudowana i wręcz kompletna odsłona serii. Tytuł ma pozwolić graczom na swobodne eksplorowanie ogromnego miasta (również Batmobilem), efektowne starcia, korzystanie z wielu gadżetów oraz zaoferuje wspaniałą grafikę. Warto czekać – premiera na PlayStation 4, Xbox One oraz PC już 2 czerwca.

Written By
More from Patryk

Nowy trailer do gry Sacred 3 – prezentacja rywalizacji pomiędzy członkami drużyny

W sieci opublikowano kolejny zwiastun gry Sacred 3, która pojawi się na...
Read More