Wycofano ze sprzedaży Batman: Arkham Knight w wersji na PC

Batman: Arkham Knight to bardzo dobra gra na PlayStation 4 i Xbox One, ale na PC ma sporo problemów. Warner Bros wycofuje ten tytuł ze sprzedaży na PC.

Firma Warner Bros zdecydowała się wycofać grę Batman: Arkham Knight ze sprzedaży w kontrolowanych przez siebie sieciach sklepów. Problemy techniczne wersji gry na PlayStation 4 i Xbox One nie dotyczą, ale PC ma ich bardzo dużo.

Gra jest zatem niedostępna do zakupienia w sklepie Steam. Batman: Arkham Knight nadal możecie jednak zakupić w klasycznych sklepach z grami, gdzie pudełka z grą są dostępne dla wszystkich. Zainstalowane gry nie będą blokowane i możecie korzystać z nich bez większych problemów.

Warner Bros przeprasza za zaistniałą sytuację i zabiera się do pracy nad odpowiednią (czytaj – pozbawioną błędów) wersją gry Batman: Arkham Knight.

Gra na PlayStation 4 i Xbox One zbiera bardzo wysokie oceny. Średnia na Metacritic to w tym momencie 89 punktów na PlayStation 4, a więc bardzo wysoko. Najwyraźniej port na komputery osobiste wymaga znaczących usprawnień, aby powrócić do oficjalnej dystrybucji.

[dzięki – http://www.videogamer.com/pc/batman_arkham_knight/news/warner_suspends_sales_of_batman_arkham_knight_on_pc_until_issues_are_resolved.html]

batman

[interaction id=”558941d99903ebaf492eb979″]

Written By
More from Patryk

Microsoft nie zamierza sprzedawać marki Xbox

Nowy szef działu Xbox, a więc Satya Nadella, nie ma zamiaru sprzedawać...
Read More