Wyciekły zdjęcia z nowego Gran Turismo na PlayStation 4

Na imprezie świątecznej zorganizowanej przez studio Polyphony Digital pojawiło się mnóstwo celebrytów i gwiazd sportów motorowych. Pokazano grafiki koncepcyjne z nowej odsłony Gran Turismo.

Polyphony Digital rokrocznie organizuje imprezę świąteczną, na którą zaprasza ludzi z branży sportów motorowych, gier wideo oraz celebrytów. W tym roku impreza była szczególnie interesująca, bowiem ujawniono zdjęcia koncepcyjne z najnowszej odsłony serii Gran Turismo na PlayStation 4.

Kilka fotek uzmysławia nam, w którym miejscu jest Polyphony Digital i jaką jakość otrzymamy na konsoli PlayStation 4. Trudno tutaj prorokować, ale samochody nawet na dużych plakatach wyglądają niesamowicie. Trudno jest jednak stwierdzić, czy poniższe zdjęcia pochodzą z gry Gran Turismo Sport, która nie tak dawno została ujawniona, czy może z oczekiwanego Gran Turismo 7.

Z pewnością warto czekać na kolejne informacje z obozu Polyphony Digital. Najprawdopodobniej w przyszłym roku otrzymamy nowe informacje zarówno na temat Gran Turismo Sport, jak również pełnoprawnej, siódmej odsłony tej popularnej serii. Oby, bo grafiki rozbudzają apetyt na wspaniałą grę wyścigową, jakiej wyraźnie brakuje nam na PlayStation 4.

[efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/12/CXEj7QLUoAA5GuF-638×479.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/12/gran-turismo-sport-art-1-638×479.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/12/gran-turismo-sport-art-2-638×479.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/12/gran-turismo-sport-art-3-638×479.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/12/Koheihirate_2015-Dec-25-638×479.jpg”]
Written By
More from Patryk

Wiedźmin 3: Dziki Gon to 50 GB danych na PlayStation 4

W sieci pojawiły się informacje dotyczące gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Okazuje...
Read More