Wyciekły nowe materiały wideo z gry Star Wars Battlefront

Star Wars Battlefront to jedna z najważniejszych gier tego roku. Gameplay z wersji alpha wyciekł właśnie do sieci ku uciesze fanów.

Star Wars Battlefront trafiło w ręce nielicznej grupki szczęśliwców, którzy już teraz mogą testować ten tytuł w wersji Alpha. Jeżeli chcecie, możecie sprawdzić najnowsze nagrania wideo z gry.

Zainteresowani mogą sprawdzić jedną z map prezentowanych również na targach E3 2015. Rozgrywka z gry Star Wars Battlefront wygląda przekonująco i jest to zupełnie nowa jakość, jeżeli mowa o grach DICE. Jest niezwykle świeża, zrealizowana z pomysłem i rozmachem.

Oprawa graficzna może zawierać nieliczne błędy oraz uchybienia, ale ogólnie wygląda fajnie i tylko czekać, aż testerzy udostępnią na YouTube bądź DailyMotion kolejne materiały z tej gry.

Premiera gry na PlayStation 4, Xbox One i komputerach osobistych już z dniem 17 listopada tego roku. Poniższy filmik został nagrany w oparciu o edycję na komputery PC, ale myślę, że na konsolach stacjonarnych oprawa graficzna również zachwyci.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/07/star-wars-battlefront-alpha-leaked.html]


۞ przez AGB-Media
 


۞ przez AGB-Media
 


۞ przez AGB-Media

Written By
More from Patryk

Sony udostępnia kolejną aktualizację PlayStation 4 oraz PlayStation 3

W sieci pojawiły się nowe informacje na temat aktualizacji konsoli PlayStation 4...
Read More