Wyciekły materiały z Tom Clancy’s The Division. Gra słabsza niż na trailerach?

Fragmenty rozgrywki z gry The Division wyciekły do sieci. Gracze mogą sprawdzić dwa zdjęcia, choć samo Ubisoft wyjaśnia, że to nie jest finalna wersja gry.

The Division napędzane jest przez silnik graficzny Snowdrop.
The Division napędzane jest przez silnik graficzny Snowdrop.

Firma Ubisoft nie ma szczęścia do niekontrolowanych wycieków informacji na temat jej gier. Tym razem w sieci pojawiło się nagranie (natychmiastowo usunięte) oraz zdjęcia z gry Tom Clancy’s The Division. Materiały najprawdopodobniej pochodzą z wczesnej wersji pre-alpha.

Źródłem przecieku okazała się strona VG24/7.it, która zamieściła na swoim kanale YouTube filmik z wczesnej wersji gry The Division. Materiał natychmiastowo został skasowany, ale nie ustrzegł się krytyki ze strony graczy zarzucających grze niższy poziom oprawy graficznej. Z opinii graczy wynika, iż wersja testowa znacząco różni się od tej, którą pokazywano na wcześniejszych materiałach.

Oczywiście głos w sprawie zabrała również firma Ubisoft, która błyskawicznie wyjaśnia całe zamieszanie i twierdzi, że jakość oprawy nie ma w tym momencie większego znaczenia. Twórcy zorganizowali wczesne testy, aby popracować nad stabilizacją serwerów.

”Ujawnione obrazy i filmy o niskiej rozdzielczości pochodzą z testów wersji pre-alpha, które prowadzone są przez zespół deweloperski w celu sprawdzenia infrastruktury serwerów . Tej wersji usunięto dużą część funkcji The Division, więc prezentowane materiały nie reprezentują ostatecznej jakości gry. Aktualnie nie możemy się doczekać, by pokazać więcej.”– oficjalne stanowisko Ubisoftu.

Tom Clancy’s The Division to gra, która ma pojawić się na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych. Jest to tytuł koncentrujący się na rozgrywkach wieloosobowych oparty o silnik graficzny Snowdrop. Za grę odpowiada studio Massive Entertainment.

[dzięki – http://www.eurogamer.net/articles/2015-03-04-the-division-pre-alpha-footage-leaks-online]

the division alpha_pk

the-division-pre-alpha2_pk

Written By
More from Patryk

Plotka głosi, że otrzymamy kolejne fabularne DLC do Grand Theft Auto V

Czyżby Rockstar Games przygotowywali dla graczy kolejne rozszerzenie fabularne do gry Grand...
Read More