Wyciekły kolejne materiały wideo z The Order: 1886

The Order: 1886 to gra akcji, za którą odpowiedzialne jest studio Ready At Dawn. Produkcja ta będzie tytułem ekskluzywnym dla PlayStation 4. Do sieci trafił nowe fragmenty gry.

The Order: 1886 będzie tytułem ekskluzywnym na PlayStation 4. Na wielu materiałach widać, że będzie to pozycja obowiązkowa dla posiadaczy konsoli Sony.

Najnowsza produkcja studia Ready At Dawn to bez wątpienia jedna z najbardziej wyczekiwanych gier przez posiadaczy PlayStation 4. Do sieci trafiły nowe materiały wideo prezentujące rozgrywkę oraz zawierające spojlery. Jeśli chcecie rzućcie okiem.

Poniższe materiały nie prezentują najwyższej jakości, bowiem jak łatwo zauważyć obraz z telewizora nagrany jest kamerą. Niemniej dla niecierpliwych, którzy wypatrują na horyzoncie The Order: 1886 nie będzie to wielką przeszkodą. Uważajcie jednak, ponieważ jeden z materiałów zawiera istotne fragmenty, które mogą zepsuć Wam zabawę.

W sieci roi się od fragmentów prezentujących rozgrywkę z najnowszej produkcji studia Ready At Dawn. Twórcy starają się blokować większość materiałów, jednakże wciąż można znaleźć ich wiele. Podczas przeglądania YouTube’a radze uważać na spojlery, o ile macie w planach zagrać w The Order.

The Order: 1886 będzie tytułem ekskluzywnym dla PlayStation 4. Premiera gry zaplanowana jest na 20 lutego 2015 roku.


TO (1) Mild Spoilers przez Abriael


TO4 przez Abriael


TO3 przez Abriael

More from Mikołaj Ciesielski

Assassin’s Creed Unity- opublikowano zwiastun premierowy gry

Assassin’s Creed Unity to kolejna odsłona znanej serii, za którą odpowiedzialna jest...
Read More