Wyciekł gameplay z gry Rainbow Six: Siege

W sieci niespodziewanie pojawił się gameplay z wersji testowej gry Rainbow Six: Siege. Autorzy ze studia Ubisoft najwyraźniej przygotowali dla graczy niezłą, taktyczną strzelaninę.

Rainbow Six: Siege to powrót legendarnej serii w wielkim stylu na PlayStation 4 oraz Xbox One i komputery osobiste.
Rainbow Six: Siege to powrót legendarnej serii w wielkim stylu na PlayStation 4 oraz Xbox One i komputery osobiste.

Niesamowita niespodzianka na sam początek tygodnia – w sieci pojawia się gameplay z wczesnej wersji gry Rainbow Six: Siege, która jest opracowywana przez studio Ubisoft. Autorzy gry od wielu miesięcy trzymali swój projekt w tajemnicy, ale teraz najwyraźniej cisza medialna (częściowo nieoficjalnie) zostaje przerwana.

Rainbow Six to synonim taktycznych strzelanin pierwszoosobowych w branży gier wideo.

Akcja na poniższym wideo rozgrywa się na pokładzie samolotu pasażerskiego. Fajnie wiedzieć, że Ubisoft nie ogranicza się tylko do typowo miejskich lokacji w Rainbow Six: Siege. Gameplay daje jasny przekaz – w najnowszej odsłonie kultowej serii gracze będą musieli działać wspólnie, kooperacja będzie największym wyzwaniem, ale również przyjemnością w trakcie obcowania z Rainbow Six: Siege.

Gracze będą mieli sporo opcji do wyboru, między innymi aż 11 grywalnych klas postaci, znacząco się od siebie różniących. Przy walkach na różnych mapach będzie wymagane zgranie odpowiednich klas walczących.

Oprawa graficzna już na tym etapie produkcji jest bardzo dobra. Świetnie również przygotowane zostały dźwięki bitwy – wystrzały, huk granatów, itp. Funkcjonariusze wyglądają nieźle, poruszają się w realistyczny sposób, a całość jest przesiąknięta charakterystycznym klimatem walki przestępców z funkcjonariuszami służb specjalnych.

Rainbow Six: Siege ma zadebiutować na rynku jeszcze w tym roku na konsolach stacjonarnych oraz PC. Warto czekać na ten taktyczny shooter.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/03/rainbow-six-siege-leaked-gameplay-alpha.html]

Written By
More from Patryk

Szczegóły jutrzejszej aktualizacji gry Driveclub na PlayStation 4

Firma Evolution Studios podzieliła się informacjami na temat nadchodzącego dodatku DLC do...
Read More