Wyciekł gameplay z gry Hitman szykowanej na PlayStation 4 i Xbox One

Kolejny gorący wyciek w godzinach porannych spokojnej niedzieli. Ktoś nieopatrznie i nieoficjalnie udostępnił kilka minut rozgrywki z nowego Hitmana!

Square Enix oraz IO Interactive pracują aktualnie nad nową grą z serii Hitman. Tytuł jest dedykowany PlayStation 4 oraz Xbox One. Dziś na serwisie Dailymotion pojawił się dłuższy fragment rozgrywki z udziałem Agenta 47.

Filmik jest nie wyrazisty i z pewnością wkrótce zniknie z Dailymotion, ale jeżeli uda się Wam go obejrzeć, to przekonacie się, czym jest nowy Hitman. Gra zapowiada się bardzo dobrze, szczególnie ze względu na klasyczną mechanikę rozgrywki – skradanie się, przebieranie, ciche eliminowanie wrogów.

Mimo iż obraz jest nie wyraźny, to możemy dostrzec świetnie przygotowaną oprawę graficzną, która zawiera mnóstwo elementów, detali i szczegółów (patrz akcja w kuchni). Potwierdzają się również zapewnienia o rozmiarach wirtualnych lokacji. Faktycznie są one bardzo duże i rozbudowane.

Więcej oficjalnych informacji na temat Hitmana powinniśmy poznać już wkrótce. Gra wydaje się być w końcowej fazie produkcji, ale nadal nie znamy jej dokładnej daty debiutu.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/07/footage-of-new-hitman-game-leaks.html]


۞ przez AGB-Videos
 

[interaction id=”55714c2784caec334b3af8ef”]

Written By
More from Patryk

gamescom 2015: Zobacz krótki teaser z gry Mirror’s Edge Catalyst

W sieci pojawił się krótki teaser Mirror’s Edge Catalyst, który zapowiada większą...
Read More