Wszystko co powinniście wiedzieć na temat Final Stand, kolejnego dodatku do Battlefield 4

Final Stand (Ostateczna Rozgrywka) to kolejne rozszerzenie DLC do gry Battlefield 4. W sieci pojawił się filmik objaśniający w skrócie zawartość tego dodatku.

Battlefield 4 to ''kopalnia'' gameplayu dla ludzi lubiących rozgrywki wieloosobowe.
Battlefield 4 to ”kopalnia” gameplayu dla ludzi lubiących rozgrywki wieloosobowe.

W sieci udostępniono bardzo ciekawy materiał wideo naświetlający kolejny dodatek do gry Battlefield 4. Mowa oczywiście o Final Stand, które zostanie udostępnione jeszcze w tym miesiącu. Warto się tym zainteresować i rzucić okiem na poniższą prezentację.

Ostateczna Rozgrywka wprowadza nowy klimat, dosłownie i w przenośni, do wieloosobowych rozgrywek w grę DICE. Głównie za sprawą mroźnej i śnieżnej pogody, jak również lekko futurystycznego podejścia do zabawy. Nowe mapy pozwolą nam korzystać z zupełnie nowych gadżetów, ot chociażby w postaci unoszących się nad ziemią czołgów. Czego jeszcze możecie spodziewać się w Final Stand? Oto komentarz producenta w tej sprawie:

”W dodatku Battlefield 4™ Ostateczna rozgrywka wojna wkracza w decydującą fazę, a starcia toczone są na terytorium Rosji, w zapierającej dech w piersiach zimowej scenerii. Daleko za skutymi lodem zatokami czekają na graczy przysypane śniegiem tajne wojskowe bazy, a w nich prototypowe uzbrojenie, gadżety oraz pojazdy, pozwalające w okamgnieniu odwrócić bieg wydarzeń na polu walki.” – oficjalna strona Battlefield 4.

Poniżej prezentujemy Wam kilkuminutowy materiał wideo naświetlający zabawę w Final Stand. Dodatek będziecie mogli zakupić jednostkowo oraz otrzymacie do niego dostęp dzięki przepustce sezonowej.

Tags from the story
, , , , ,
Written By
More from Patryk

Będzie kontynuacja filmu Need for Speed

Wygląda na to, że film Need for Speed doczeka się prac nad...
Read More