Wszystko co musicie wiedzieć o Hellblade na nowym materiale wideo

Hellbalde to widowiskowa gra akcji, za którą odpowiedzialne jest studio Ninja Theory. Do sieci trafił nowy materiał, który zawiera sporo informacji na temat gry.

Studio Ninja Theory znane jest z takich produkcji jak DMC: Devil May Cry czy Heavenly Sword.

Najnowszy materiał udostępniony został przez Sony. Jeden z twórców gry zdradza sporo informacji na temat gry, a skupia się przede wszystkim na walce, czy też raczej jej systemie. Walka ma być jedną z trzech głównych, mocnych stron najnowszego dzieła Ninja Theory.

Walka jest oparta o umiejętności. W Hellblade znajdziecie sporo walki, ale również masę eksploracji. Choć świat nie jest w pełni otwarty, to i tak jest większy niż w naszych poprzednich produkcjach.

Inspiracje bierzemy na przykład z bijatyk, gdzie mają miejsce potyczki jeden na jednego. Podoba nam się pomysł dania graczom od początku dostępu do wszystkich umiejętności. Bijatyki są techniczne i coś podobnego mamy zamiar osiągnąć w Hellblade”.- powiedział Dominic Matthews.

Pan Matthews podkreślił również, że w Hellblade przyjdzie nam walczyć z nie więcej niż trójką przeciwników jednocześnie. Taki zabieg ma sprawić, że walka będzie bardziej taktyczna. Trzeba przyznać, że to dość ciekawy zabieg, który może przypaść do gustu graczom.

Twórcy wciąż nie podali nawet przybliżonej daty premiery gry. Miejmy jednak nadzieję, że nie będziemy musieli zbyt długo czekać na nowe wiadomości na temat Hellblade, a Ninja Theory już wkrótce poda graczom termin, w którym będą mogli spodziewać się ich najnowszej gry.

 

Tags from the story
, , ,
More from Mikołaj Ciesielski

Blizzard chwali konsolę PlayStation 4

Diablo III: Reaper of Souls- Ultimate Evil Edition to specjalne wydanie Diablo...
Read More