Wspaniały cosplay z gry oraz zapowiedź zwiastuna Mass Effect 4 na E3 2015

W sieci pojawiły się rewelacyjne zdjęcia przedstawiające cosplay z gry Mass Effect 4. Trailer gry najprawdopodobniej zobaczymy na targach E3, o czym poinformowano na Twitterze.

Mass Effect to jedna z bardziej popularnych serii gier wideo ostatnich lat.
Mass Effect to jedna z bardziej popularnych serii gier wideo ostatnich lat.

Najnowszy cosplay z gry Mass Effect powala na kolana i jest niezwykle efektowny. Autorka Freya Willa opublikowała kilka zdjęć ze swojej sesji, na których gracze mogą rzucić okiem na efektowne ujęcia i niezwykłą charakteryzację. Sheppard jeszcze nigdy nie wyglądała tak dobrze, jak na poniższych zdjęciach.

To jednak nie wszystko, co pojawiło się w sieci na temat marki Mass Effect. Wiele wskazuje na to, że na zbliżających się targach E3 2015 w Los Angeles gracze zobaczą trailer Mass Effect 4.

Taką informację na Twitterze przekazał znany branżowy szpieg o pseudonimie shinobi602. Zapytany przez jednego z fanów o to, czy na E3 BioWare planuje zaprezentować gameplay z gry, odpowiedział, że raczej planują pokazać zwiastun Mass Effect 4.

Gra planowana jest na rok 2016 w wersjach na PlayStation 4 oraz Xbox One. Gra z pewnością może być jedną z największych atrakcji tego roku. Należy zatem czekać na targi E3 2015 i trzymać kciuki za ekipę BioWare. Tymczasem rzućcie okiem na wspomnianą galerię oraz wpis na Twitterze.

[dzięki – http://www.psu.com/news/26059/Mass-Effect-4-PS4-trailer-coming-E3-2015-says-insider]

 

Written By
More from Patryk

PlayStation Plus – oferta na sierpień 2014

W sieci pojawiły się oficjalne informacje na temat sierpniowej oferty PlayStation Plus....
Read More