Wspaniałe screeny z gry Until Dawn na PlayStation 4

Until Dawn to jedna z najciekawszych gier ekskluzywnych nadchodzących miesięcy na PlayStation 4. Unikatowy horror otrzymał właśnie genialną galerię screenów.

Until Dawn już w przyszłym miesiącu debiutuje na PlayStation 4. Niewiele wiemy o tej grze, ale dzisiejsza galeria screenów z pewnością pomoże Wam w podjęciu decyzji o zakupie gry Supermassive Games.

Opublikowane screeny przedstawiają nam głównych bohaterów przygody w kryzysowych momentach. Horror Until Dawn to w gruncie rzeczy psychologiczny obraz walki z niepewnością, ciemnością i przemocą. Jeżeli szukacie zombies, potworów czy okultyzmu, to w Until Dawn tego nie znajdziecie.

Scenariusz gry na PlayStation 4 czerpie pełną gębą z filmów rodem z Hollywood. Głównymi bohaterami tej historii będą odcięci od świata nastolatkowie przebywający w wielkim, nie do końca opuszczonym domu. Until Dawn ma być horrorem z wieloma elementami grozy i przemocy.

Tytuł na PlayStation 4 wygląda znakomicie, czego dowodem są świetnie zrealizowane sylwetki postaci w wysokich rozdzielczościach. Gra na najnowszych screenach może się podobać i już teraz polecam się nią zainteresować. Premiera już 26 sierpnia tylko na konsoli Sony.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/07/until-dawn-screenshots.html]

 

[interaction id=”55929ad417ada36c53718125″]

Written By
More from Patryk

Piętnaście minut z Forza Horizon 2

Przed nami wielka premiera Forza Horizon 2 na Xbox One oraz Xboksie...
Read More