Wspaniałe samochody na nowej galerii z gry Need for Speed

W sieci opublikowano nowe zdjęcia z gry Need for Speed od Ghost Games. Trzeba przyznać, że najnowsza odsłona wyścigowego cyklu wygląda niesamowicie, aż jestem ciekaw, jak w to się będzie grało.

Nie chciałbym, ale nowy Need for Speed pod względem systemu rozgrywki i modelu jazdy ”udawał” nowożytnego Burnouta. Popularna seria nie przypadła mi do gustu, dlatego też nie spodobał mi się Need for Speed: Most Wanted robiony własnie przez Criterion. W przypadku Ghost Games, czyli po części ludzi z tamtej ekipy, jestem przekonany, że restart marki Need for Speed został przygotowany odpowiednio.

Potwierdzają to przede wszystkim poniższe screeny z gry, które wyglądają fenomenalnie. Need for Speed jest oparty o technologię Frostbite najnowszej generacji, zatem nie ma mowy o słabszym poziomie oprawy graficznej. Poniższa galeria przywodzi mi na myśl kultowego Undergrounda, który w mojej opinii jest najlepszą odsłoną całej serii Need for Speed. Oby tylko Ghost Games wprowadzili fajny model jazdy, bez przesadnego arcade’u i poślizgów, a nowe Need for Speed powinno zbliżyć się do poziomu legendarnego Underground.

Najnowsza odsłona wyścigowego cyklu pojawi się na rynku już w listopadzie tego roku na konsolach Xbox One i PlayStation 4. Premiera na komputerach osobistych została przesunięta na rok 2016 z powodów technicznych.

 

[efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/09/need-for-speed-2015-9.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/09/need-for-speed-2015-8.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/09/need-for-speed-2015-7.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/09/need-for-speed-2015-6.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/09/need-for-speed-2015-4.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/09/need-for-speed-2015-3.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/09/need-for-speed-2015-11.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/09/need-for-speed-2015-5.jpg”]
Written By
More from Patryk

Dziś wielka premiera Tales of Xillia 2

Tales of Xillia 2 od dnia dzisiejszego jest dostępna w sklepach na...
Read More