Wspaniałe samochody na nowej galerii z gry Need for Speed

W sieci opublikowano nowe zdjęcia z gry Need for Speed od Ghost Games. Trzeba przyznać, że najnowsza odsłona wyścigowego cyklu wygląda niesamowicie, aż jestem ciekaw, jak w to się będzie grało.

Nie chciałbym, ale nowy Need for Speed pod względem systemu rozgrywki i modelu jazdy ”udawał” nowożytnego Burnouta. Popularna seria nie przypadła mi do gustu, dlatego też nie spodobał mi się Need for Speed: Most Wanted robiony własnie przez Criterion. W przypadku Ghost Games, czyli po części ludzi z tamtej ekipy, jestem przekonany, że restart marki Need for Speed został przygotowany odpowiednio.

Potwierdzają to przede wszystkim poniższe screeny z gry, które wyglądają fenomenalnie. Need for Speed jest oparty o technologię Frostbite najnowszej generacji, zatem nie ma mowy o słabszym poziomie oprawy graficznej. Poniższa galeria przywodzi mi na myśl kultowego Undergrounda, który w mojej opinii jest najlepszą odsłoną całej serii Need for Speed. Oby tylko Ghost Games wprowadzili fajny model jazdy, bez przesadnego arcade’u i poślizgów, a nowe Need for Speed powinno zbliżyć się do poziomu legendarnego Underground.

Najnowsza odsłona wyścigowego cyklu pojawi się na rynku już w listopadzie tego roku na konsolach Xbox One i PlayStation 4. Premiera na komputerach osobistych została przesunięta na rok 2016 z powodów technicznych.

 

[efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/09/need-for-speed-2015-9.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/09/need-for-speed-2015-8.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/09/need-for-speed-2015-7.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/09/need-for-speed-2015-6.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/09/need-for-speed-2015-4.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/09/need-for-speed-2015-3.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/09/need-for-speed-2015-11.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/09/need-for-speed-2015-5.jpg”]
Written By
More from Patryk

Skullgirls Encore, czyli dowód na to, że bijatyki 2D mają się dobrze

Skullgirls Encore powróciło do oficjalnej dystrybucji na PlatStation Network. Kilka miesięcy temu...
Read More