Wspaniałe Kingdom Hearts 3 na nowym zwiastunie prosto z E3 2015

Square Enix na swojej konferencji pokazali mnóstwo autorskich pomysłów, które odbijają nieco od ”zachodniej” szkoły robienia RPG. Kingdom Hearts 3 jest tego znakomitym przykładem.

E3 2105 to historyczne targi, bowiem w tym roku również Square Enix zorganizowało własną konferencję. Pokazano tam mnóstwo ciekawych gier, a przede wszystkim gameplay z Kingdom Hearts 3 na PlayStation 4.

Kingdom Hearts to połączenie baśni i bajek Disney'a z twórczością Square Enix.
Kingdom Hearts to połączenie baśni i bajek Disney’a z twórczością Square Enix.

W grze zobaczymy otwarty świat zaprojektowany we współpracy z ludźmi Disney’a. To co zostało zaprezentowane to klasa światowa, szczególnie ze względu na przyjemną dla oka oprawę artystyczną i świetną grafikę na PlayStation 4.

Popularny Sora nadal będzie wspierany przez Donalda i Goofiego. Oczywiście jest to stare, znakomite Kingdom Hearts, które będzie kontynuować wątki z poprzednich odsłon. Square Enix przedstawi zatem dalsze losy Wojny Keyblade’ów.

Przede wszystkim dopracowano pracę kamery i animację bohaterów w trakcie walki. Gra wydaje się być nieco bardziej dynamiczna, co mi osobiście nie przeszkadza, ale też osadzona w większych lokacjach. Projekty miejscówek są bajeczne i z pewnością się spodobają fanom serii.

Niestety, nadal nie znamy daty premiery Kingdom Hearts 3 na PlayStation 4. Square Enix powinno wyjawić datę debiutu już niebawem, bo gra wydaje się być w ostatecznej fazie produkcji.

[dzięki – http://www.videogamer.com/ps4/kingdom_hearts_3/news/kingdom_hearts_3_gets_a_new_gameplay_trailer.html]

 

[interaction id=”556897501c915e9c5647a260″]

Written By
More from Patryk

Wydawca Batman: Arkham Knight prezentuje spot reklamowy gry

Wytwórnia Warner Bros przygotowała dla graczy spot reklamowy gry Batman: Arkham Knigh,...
Read More