Wspaniała oprawa graficzna w nowej grze twórców Guacamelee

DrinkBox Studios zachwyciło graczy Guacamelee szczególnie oprawą graficzną. Możemy być pewni, że przy okazji ich nowego projektu efekt będzie podobny. Gra wygląda naprawdę dobrze, z resztą sprawdźcie sami.

Najnowsza gra twórców Guacamelee będzie czymś innowacyjnym. Ma być sterowana za pomocą gestów, stąd platformy docelowe takie jak: WiiU, PS Vita, Nintendo 3DS oraz urządzenia przenośne z Androidem lub IOS-em. Pomimo tego nie należy wrzucać Severed, bo tak nazywa się gra, do jednego worka z tanimi produkcjami, które pojawiają się mi. in na App Store. Jak wygląda gra możecie zobaczyć sami na zwiastunie, który udostępnili twórcy.

W Severed przyjdzie nam pokierować bohaterką, której imię jest zarazem tytułem produkcji. Podczas rozgrywki przyjdzie nam przemierzać kolejne lokacje przy okazji rozwiązując zagadkę przedramienia, którego nasza bohaterka w tajemniczy sposób została pozbawiona. Całość będziemy obserwować z perspektywy pierwszej osoby, a sama sterowanie bohaterką, czy też ewentualna walka z oponentami, kierowana będzie za pomocą gestów. Ciekawym aspektem gry jest fakt, że nasza bohaterka będzie mogła przyłączać części ciała pokonanych wrogów do swego własnego. Wielkim plusem Severed jest nie tylko wspomniana już oprawa graficzna, ale też otwarty świat, po którym podróżujemy. Premiera zaplanowana jest na przyszły rok.

More from Mikołaj Ciesielski

Dragon Age: Inkwizycja- do sieci trafił nowy zwiastun prezentujący jednego z bohaterów

Dragon Age: Inkwizycja to kolejna odsłona popularnej serii gier cRPG, za którą...
Read More