WRC 5 znalazło oficjalnego wydawcę w naszym kraju, będzie nim firma Techland

Fani rajdów samochodowych mogą spać spokojnie. WRC 5 długo nie miało wydawcy w naszym kraju, ale ostatecznie dystrybucją gry zajmie się firma Techland. Dzięki wielkie!

Wielki powrót słynnej serii wyścigowej o Rajdowych Mistrzostwach Świata, czyli WRC 5 będzie możliwy dzięki firmie Techland. Wydawnictwo zostało oficjalnym dystrybutorem gry, która pojawi się na polskim rynku w dniu światowej premiery – już w październiku 2015. Fanów WRC zapewne ucieszy fakt, że na polskiej okładce gry zobaczą samochód Roberta Kubicy.

 
Nowy wydawca, nowy deweloper i nowa jakość rozgrywki, tak przynajmniej promowana jest ta gra dla miłośników rajdów, która szykuje na istną gratkę, co tylko potwierdzają opinie po prezentacji gry na niedawno zakończonych targach Gamescom w Kolonii.

 
Stworzona w oparciu o licencję Rajdowych Mistrzostw Świata, gra WRC5 powraca z nową fizyką i ulepszonym silnikiem jazdy. W grze nie zabraknie błota, asfaltu, szutru, śniegu, lodu – w żadnej innej grze nawierzchnia nie miała tak istotnego i odczuwalnego wpływu na prowadzenie pojazdu. Wiele będzie zależało od tuningu samochodu, by przystosować go do jazdy w zmiennych warunkach pogodowych, na zróżnicowanej nawierzchni, w trybie dnia i nocy.

Gracz poprowadzi najlepsze oryginalne samochody WRC poprzez zaśnieżone trasy w Szwecji czy górzyste rejony Meksyku. Będzie można brać udział w jednym z 65 legendarnych rajdów w rozbudowanym trybie kariery i sprawdzić, jak wciągający może być sezon 2015 we wszystkich ligach: WRC, WRC2, WRC3, Junior WRC. W liczbach wygląda to następująco: 20 samochodów, 50 kombinezonów i teamów, 65 odcinków specjalnych w 13 krajach i łącznie ponad 400 km tras wyścigowych.

WRC5 na polskim rynku wydaje Techland, tytuł będzie dostępny w październiku w wersjach na PC (149,90zł), PlayStation 4 i Xbox One (249,90zł) oraz na starsze konsole – PlayStation 3 i Xbox 360 (189,90 zł).

[efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/09/WRC5_PS4-small.png”] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=45kLXsR0rIA” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”640″ height=”480″/]

[interaction id=”55a657799831cbaa2185754d”]

Written By
More from Patryk

Diablo III: Reaper of Souls – Ultimate Evil Edition – recenzja PlayStation 4

Diablo III: Reaper of Souls – Ultimate Evil Edition dostępne jest na...
Read More
  • kosior, już dawno nie grałem w szutrowy tytuł. Cały czas wspominam serię Colin’a… Ach…