WRC 5 zbliża się do swojej premiery, ale już teraz warto złożyć pre-order, aby dostać super auto

Zbliżamy się do jesiennej premiery WRC 5, które z pewnością zainteresuje wszystkich fanów rajdów samochodowych. Techland zbiera już zamówienia przedpremierowe, są i konkretne bonusy dla zainteresowanych.

Już w październiku na rynku pojawi się nowa odsłona serii WRC 5, której premierą w naszym kraju zajmuje się firma Techland. Ekskluzywnym dodatkiem towarzyszącym zamówieniom przedpremierowym na PlayStation 4, Xbox One oraz PC, będzie pojazd WRC Concept Car S. Jest to wynik wielomiesięcznej pracy developera, Kylotonn Games i kreatywnych poszukiwań odpowiedzi na pytanie: „jaki byłby doskonały pojazd rajdowy?”.

Warto podkreślić, że projektując wszystkie oficjalne samochody, artyści odpowiedzialni za pojazdy spędzili bardzo dużo czasu zastanawiając się, jak takie auto mogłoby wyglądać i co miałoby pod maską, jakie miałoby parametry oraz osiągi. W ten oto sposób powstał WRC Concept Car S. Jest to całkowicie nowy samochód to pojazd koncepcyjny, łączący w sobie najlepsze elementy ze wszystkich aut WRC 5.

Samochód WRC Concept Car S będzie dostępny w trybach “Quick Rally” i “Quick Stage”, wyłącznie w pre-orderze na platformy PlayStation 4, Xbox One i PC. Pre-order będzie można złożyć w wybranych sieciach sprzedaży i sklepach z grami. Premiera długo oczekiwanego WRC 5 odbędzie się już 16 października tego roku, jesteście gotowi na szuter, śnieg i błoto?

[efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/09/WRC_5_-_specyfikacja_techniczna_WRC_Concept_Car_S.png”] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/09/WRC5-WRC-Concept-Car-S-1-logo.png”] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/09/WRC5-WRC-Concept-Car-S-2-logo.png”]

[interaction id=”55e6aa4bd126414f211b6c55″]

Written By
More from Patryk

Gry z serii Halo sprzedały się w ilości 60 milionów egzemplarzy

W sieci pojawiły się konkretne informacje na temat serii Halo. Gry studia...
Read More