WRC 5 gameplay na PlayStation 4 oraz Xbox One

Jedną z najciekawszych premier wyścigowych tego roku jest z pewnością WRC 5. Dlaczego tak sądzę? Bowiem gra została oddana w ręce zupełnie nowego producenta i właśnie otrzymała pierwszy gameplay.

Milestone pracuje przy grze Sebastien Loeb Rally Evo na PlayStation 4, Xbox One i pecety. Cyklicznie wydawana marka WRC została oddana w ręce studia BigBen Interactive, która w swoim zaciszu przygotowuje ten tytuł również na wcześniej wspomniane sprzęty.

Jak WRC 5, czyli oficjalny ”symulator” rajdów samochodowych radzi sobie w praktyce?

Osobiście bardzo dobrze wspominam zabawę z zeszłoroczną edycją (do recenzji WRC 4 odsyłam pod ten adres). Od edycji WRC 5 nie wymagałem wiele, w sumie chciałem zobaczyć, jak seria zostanie przeniesiona na konsole PlayStation 4 i Xbox One. Poniższy gameplay utwierdził mnie w przekonaniu, że otrzymam nieco usprawnioną, ładną i przejrzystą grafikę oraz uaktualnione zespoły oraz świetnie wyglądające samochody.

Otoczenie nie zrobi na estetykach piorunującego wrażenia, ale WRC 5 zdaje się wyglądać całkiem pozytywnie, aczkolwiek o poziomie topowych gier wyścigowych mowy być nie może.

WRC 5 jest dedykowane fanom tego sportu, do których ja również się zaliczam i z pewnością sprawdzę, a Ty?

[dzięki – http://www.psu.com/news/27511/WRC-5-gameplay-video-released]

 

[interaction id=”55a657799831cbaa2185754d”]

Written By
More from Patryk

Gigas nowym zawodnikiem gry Tekken 7

Tekken 7 to bijatyka firmy Bandai Namco przygotowywana z myślą o PlayStation...
Read More