World of Warcraft: Warlords of Draenor – nowe materiały wideo w sieci

Blizzard Entertainment opublikował w sieci trzy filmiki z zapisem rozgrywki w World of Warcraft: Warlords of Draenor. Kolejny dodatek do World of Warcraft zapowiada się niezwykle ciekawie. Jest to piąte rozszerzenie do popularnego MMORPG, rzućcie okiem na poniższe materiały.

BannerWoW2-2ptweb

 

Blizzard zapowiedziało piąty dodatek do World of Warcraft jeszcze w listopadzie zeszłego roku. Jest to piąte z kolei rozszerzenie do cieszącego się ogromnym zainteresowaniem MMORPG w świecie Warcrafta. Dodatek ma uświetnić dekadę obecności marki w branży gier wideo, toteż z tej okazji twórcy opublikowali w sieci świeże zapiski z rozgrywki. Blizzard Entenrtainment zorganizowało nawet spotkanie z azjatyckimi mediami, na którym zaprezentowano ponad dwadzieścia minut rozgrywki z Warlords of Draenor. Pierwszy z nich możecie obejrzeć poniżej.

Warlords of Draenor nie wprowadzi nowych klas bohaterów. Dodatek rekompensuje ten zabieg wprowadzeniem tytułowej krainy Draenor. Jest to ogromna lokacja dodana do gry, którą gracze będą mogli eksplorować w dowolny sposób. To jednak nie wszystko. Dodatek wprowadzi możliwość wyniesienia bohaterów na setny poziom doświadczenia. Twórcy wyciągają pomocną dłoń do wszystkich tych, którzy nie przepadają za klasycznym rozwijaniem postaci. Wystarczy przekroczyć granice wspomnianej krainy, aby nasza postać z automatu awansowała na 90 poziom. Opcję można oczywiście wyłączyć i cieszyć się klasycznym rozwojem bohatera. 

Ponadto autorzy zapowiadają mnóstwo dodatkowej zawartości – rajdy, eventy, questy, lochy…podczas których spotkamy się ze znajomymi postaciami świata Warcraft. Dodatek wniesie wiele nowinek technologicznych, ulepszeniu może ulec nieznacznie grafika gry, strona audio i modele postaci. Poniżej możecie rzucić okiem na kolejne dwa materiały z prezentacji. Biorąc pod uwagę wiek gry, niespełna dziesięć lat, model biznesowy i schematyczność, trzeba przyznać że World of Warcraft jest w świetnej formie.  

Written By
More from Patryk

Destiny – szybki awans na 25 poziom za ”drobną opłatą”

Firma Bungie zdecydowała się wprowadzić do gry Destiny opcjonalną opłatę, która pozwoli...
Read More