World of Tanks: Xbox 360 Edition – wygraj 10 000 złotych już dziś

World of Tanks: Xbox 360 Edition to gra wideo, w której poprowadzimy na polu bitwy stalowe maszyny. Gra pozwoli nam poprowadzić dziesiątki modeli czołgów i skonfrontować je z innymi graczami.

wot_banner_amx13

Przygotowaliśmy dla czołgistów, i czołgistek, bardzo ciekawą informację na temat zbliżającego się turnieju w grę World of Tanks: Xbox 360 Edition. Już niebawem rozpoczynie się bitwa o 10 000 zł w otwartym turnieju LiveLeague World of Tanks: Xbox 360 Edition by ESL. Microsoft, właściciel marki Xbox 360, Wargaming, deweloper gry World of Tanks i Electronic Sports League zapraszają Was wszystkich do udziału w otwartym turnieju w ramach rozgrywek LiveLeague. W turnieju, dla zwycięskiej drużyny przewidziano nagrodę pieniężną w wysokości 10 tysięcy złotych. 

Śmiałkowie chętni wziąć udział w zawodach muszą stworzyć drużynę składającą się z trzech osób, następnie zapisać się na stronie turniejowej na platformie ESL od 20 marca do 06 kwietnia 2014. Rozgrywki rozpoczną się 08 kwietnia 2014. Szczegółowy regulamin i zasady turnieju oraz rywalizacji dostępne są na stronie oficjalnej LiveLeague. Rozgrywki zostaną poprowadzone na zasadach Double Elimination, a wszystkie mecze zostaną rozegrane w systemie Best of Three. Finał tych ekscytujących zmagań odbędzie się 16 kwietnia 2014 – zapraszamy do śledzenia informacji na temat turnieju na stronach Electronic Sports League. Jesteście zainteresowani?

Written By
More from Patryk

PlayStation wypracowało największe przychody Sony od 1998 roku

Shuhei Yoshida, prezes oddziału Sony Worldwide Studios jest przekonany o sile PlayStation....
Read More
 • adrastal

  Witamy wszystkich uczestników „World of Tanks Liveleague Xbox Cup”!

  Niestety w związku z problemami technicznymi musimy przenieść turniej w bliżej nie określoną przyszłość.

  Zostaniecie poinformowani o nowym terminie.

  Przepraszamy za utrudnienia,
  Wasz Zespół Adminów

  I tak to się skończyło wielki fake i chwyt marketingowy.