World of Tanks: Xbox 360 Edition – wygraj 10 000 złotych już dziś

World of Tanks: Xbox 360 Edition to gra wideo, w której poprowadzimy na polu bitwy stalowe maszyny. Gra pozwoli nam poprowadzić dziesiątki modeli czołgów i skonfrontować je z innymi graczami.

wot_banner_amx13

Przygotowaliśmy dla czołgistów, i czołgistek, bardzo ciekawą informację na temat zbliżającego się turnieju w grę World of Tanks: Xbox 360 Edition. Już niebawem rozpoczynie się bitwa o 10 000 zł w otwartym turnieju LiveLeague World of Tanks: Xbox 360 Edition by ESL. Microsoft, właściciel marki Xbox 360, Wargaming, deweloper gry World of Tanks i Electronic Sports League zapraszają Was wszystkich do udziału w otwartym turnieju w ramach rozgrywek LiveLeague. W turnieju, dla zwycięskiej drużyny przewidziano nagrodę pieniężną w wysokości 10 tysięcy złotych. 

Śmiałkowie chętni wziąć udział w zawodach muszą stworzyć drużynę składającą się z trzech osób, następnie zapisać się na stronie turniejowej na platformie ESL od 20 marca do 06 kwietnia 2014. Rozgrywki rozpoczną się 08 kwietnia 2014. Szczegółowy regulamin i zasady turnieju oraz rywalizacji dostępne są na stronie oficjalnej LiveLeague. Rozgrywki zostaną poprowadzone na zasadach Double Elimination, a wszystkie mecze zostaną rozegrane w systemie Best of Three. Finał tych ekscytujących zmagań odbędzie się 16 kwietnia 2014 – zapraszamy do śledzenia informacji na temat turnieju na stronach Electronic Sports League. Jesteście zainteresowani?

Written By
More from Patryk

Titanfall – pojawiły się pierwsze recenzje gry

Titanfall to pierwszoosobowa strzelanina studia Respawn Entertainment. Twórcy, znani dotąd z gier...
Read More
 • adrastal

  Witamy wszystkich uczestników „World of Tanks Liveleague Xbox Cup”!

  Niestety w związku z problemami technicznymi musimy przenieść turniej w bliżej nie określoną przyszłość.

  Zostaniecie poinformowani o nowym terminie.

  Przepraszamy za utrudnienia,
  Wasz Zespół Adminów

  I tak to się skończyło wielki fake i chwyt marketingowy.