World of Tanks – Wargaming pozwoli na zakup złota w kioskach!

Wargaming wkracza na kolejny rynek, tym razem nawiązując współpracę z Sedoc, aby w kioskach można było zakupić złoto do World of Tank i World of Warplanes.

Wargaming to prężnie rozwijająca się firma, która odniosła sukces dzięki marce World of Tanks.
Wargaming to prężnie rozwijająca się firma, która odniosła sukces dzięki marce World of Tanks.

Firma Wargaming rozrasta się w bardzo szybkim tempie, czego dowodem jest współpraca z Sedoc na rzecz udostępniania kodów na złoto, które dostępne będą w kioskach.

Wargaming informuje, że od dziś wszyscy gracze World of Tanks i World of Warplanes mają dodatkową, wygodną opcję zakupu złota do gier tego studia. Wszystko za sprawą nawiązania współpracy z firmą Sedoc. Będzie to możliwew jednym z tysięcy punktów sprzedaży na terenie całej Polski, m.in. w Salonach Prasowych Kolporter oraz w sieci Media Expert. Aby doładować konto gracza „złotem” nie potrzeba karty kredytowej, konta bankowego czy telefonu, od dziś można zakupić je za gotówkę niemal na każdym rogu.

Co trzeba zrobić, aby skorzystaj z tego oferty?
  • Na stronie www.sedoc.pl znajdź najbliższy punkty sprzedaży wpisując w wyszukiwarkę np. miasto i ulicę.
  • Po dotarciu do wybranego miejsca poproś sprzedawcę o doładowanie złota do gier Wargaming i wskaż wartość, np. 1.000, 2.500, 5.500 lub 7.500 złota.
  • Otrzymasz kupon z terminalu pre-paid (podobnie jak doładowanie do telefonów komórkowych) z 16-cyfrowym kodem PIN. Kod PIN należy wpisać na stronie www.sedoc.pl, gdzie następnie otrzymasz kod na złoto.
  • Kod na złoto wpisujesz na stronie http://worldoftanks.eu/ w szczegółach swojego konta, sekcja „Wpisz kod bonusowy” 

Written By
More from Patryk

Apple porzuca plany produkcji telewizora 4K

Jeżeli zastanawialiście się nad kupnem telewizora 4K, a w szczególności sygnowanego marką...
Read More