World of Tanks w wersji na Xbox One zapowiedziane

Firma Wargaming zapowiedziała wersję gry World of Tanks na konsoli Xbox One.

Wargaming to prężnie rozwijająca się firma, która odniosła sukces dzięki marce World of Tanks.
Wargaming to prężnie rozwijająca się firma, która odniosła sukces dzięki marce World of Tanks.

World of Tanks w wersji na Xbox One pojawi się w tym roku na rynku, o czym poinformowało studio Wargaming. Gra zręcznościowa z gatunku free to play w nowej edycji otrzymała również zwiastun, który możecie obejrzeć poniżej.

Studio Wargaming odnosi wielkie sukcesy ze swoim przedstawicielem na rynku gier free to play. World of Tanks rozkochało w sobie miliony graczy na całym świecie, głównie dzięki wersji na komputery osobiste. W późniejszym okresie firma wypuściła również na rynek grę World of Tanks: Xbox 360 oraz edycję na system Android. Warto również wspomnieć, że Wargaming przygotowali również gry tego rodzaju ze statkami oraz samolotami w rolach głównych.

Najnowsza edycja na Xbox One ma wprowadzić kilka ciekawych zmian systemowych. Szczególnie interesujący jest fakt, iż użytkownicy Xbox 360 oraz Xbox One będą mogli wspólnie bez większych ograniczeń rozgrywać bitwy w sieci. Co więcej, nowa edycja gry pozwoli na przeniesienie osiągnięć z jednej platformy na drugą, aby gracze nie stracili swoich osiągnięć oraz zawartości konta.

World of Tanks to gra z gatunku free to play, która na serwisie Metacritic może pochwalić się średnią ocen na poziomie 80 punktów. Jak myślicie, czy na Xbox One gra również odniesie spektakularny sukces?

[dzięki – http://uk.ign.com/articles/2015/02/18/world-of-tanks-announced-for-xbox-one]

Written By
More from Patryk

Recenzja gry Wiedźmin 3: Dziki Gon – Piotrek i Mikołaj oceniają dzieło CD Projekt RED

Wiedźmin 3: Dziki Gon to największa premiera tego roku dla fanów gatunku...
Read More