World of Tanks są już dostępne misje osobiste

Misje osobiste w grze World of Tanks są już dostępne. Studio Wargaming przygotowało dla graczy nową zawartość, od teraz każdy gracz ma prawo doboru własnych misji.

Wargaming to prężnie rozwijająca się firma, która odniosła sukces dzięki marce World of Tanks.
Wargaming to prężnie rozwijająca się firma, która odniosła sukces dzięki marce World of Tanks.

Wargaming ogłasza start misji osobistych w grze World of Tanks. Od teraz każdy wirtualny czołgista ma możliwość dowolnego wyboru misji, które chce wykonać z listy zróżnicowanych kampanii. Oczywiście, każda z nich oferuje unikatowe nagrody po wykonaniu.

Wybrana kampania ma nowy układ i składa się z kilku misji, które dowolnie mogą być wykonywane przez graczy. Co więcej, wirtualni czołgiści nie są ograniczeni tylko do jednej kampanii w danym momencie, mogą wykonywać wiele misji na raz bez konieczności przechodzenia ich po kolei.

Po wykonaniu określonego zestawu misji w kampanii, gracze zostaną nagrodzeni rozmaitymi bonusami w grze za każdą z nich. Nagrody obejmują kredyty, wolne doświadczenie czy unikatowe, wysokopoziomowe czołgi np. StuG IV (Tier 5), koncepcyjny T28 (Tier 7), Т-55 NVA DDR (Tier 9), czy Object 260 (Tier 10), każdy z wytrenowaną w 100% załogą, umiejętnością Stalowe Siostry oraz możliwością rekrutacji załóg kobiecych.

[informacja prasowa]

Written By
More from Patryk

DriveClub musi zostać przeprojektowane, a premiera gry przesunięta

DriveClub to sieciowe wyścigi dedykowane konsoli PlayStation 4. Gra miała ukazać się...
Read More