World of Tanks – dziennik dewelopera i zapowiedź zmian w roku 2014

Marzyłeś o tym, aby zostać czołgistą? Spróbuj swoich sił w World of Tanks!

Wargaming.net opublikowało pierwszy dziennik dewelopera, w którym twórcy nakreślają wizję zmian marki World of Tanks w tym roku. Usprawnienia mają dotyczyć czołgów, grafiki, walki i trybów gry.

wot_banner_amx13

Wargaming.net opublikowało dziennik dewelopera, który jest pierwszym odcinkiem z serii zaplanowanej na rok 2014. Materiał przedstawia wizję twórców na nadchodzące miesiące i rozwój gry. W mniemaniu twórców okres ten ma być przełomowy dla marki World of Tanks, która otrzyma wiele aktualizacji, usprawnień i zmian.

Jakich zmian możemy się spodziewać na przestrzeni nadchodzących miesięcy? Przede wszystkim kosmetycznych zmian w grafice. Twórcom zależy na jeszcze większej zgodności z historią, pragną oni odwzorować każdy model z dbałością o detale. Również otoczenie zostanie dopracowane, większa ilość szczegółów ma podnieść realizm pola bitwy. Ponadto, Wargaming.net zamierza wprowadzić prawdziwie gruntowne zmiany do samej rozgrywki. Już niebawem czołgi mają składać się z wielu, oddzielnych elementów, które reagować będą na otoczenia w osobliwy sposób. Mowa tutaj o reakcji pancerza na pociski – każda jego część inaczej zareaguje na zagrożenie inaczej, ale możliwie realistycznie. Tym razem będziecie mogli odstrzelić wrogowi działo główne, jak również pomniejsze elementy uzbrojenia. Zmianą ulegnie również zawieszenie – projektanci pracują nad jego autentycznym zachowaniem się na nierównym terenie. O wszystkich zapowiedziach twórcy opowiadają w krótkim, acz przepełnionym ciekawą treścią dzienniku dewelopera, który możecie obejrzeć poniżej.

Tags from the story
, , ,
Written By
More from Patryk

Wasteland 2 na Xbox One i PlayStation 4 w rozdzielczości 1080p

W okresie ciągłych kłótni i sporów o wyższość jednej konsoli nad drugą,...
Read More