World of Tanks Blitz – światowa premiera wersji na Android

Wargaming rozwija swoją markę World of Tanks. Tym razem ma do zaoferowania World of Tanks Blitz, które debiutuje na urządzeniach z Androidem.

Wargaming to prężnie rozwijająca się firma, która odniosła sukces dzięki marce World of Tanks.
Wargaming to prężnie rozwijająca się firma, która odniosła sukces dzięki marce World of Tanks.

Wargaming informuje, że w dniu dzisiejszym premierę ma World of Tanks Blitz na urządzenia mobilne (tablety i smartfony) z systemem Android. Najnowsza wersja, oznaczona numerem 1.5 (dla iOS w formie darmowej aktualizacji) otrzymała premierowe dodatki wliczając w to linię czołgów brytyjskich, umiejętności załogi, nową mapę, a przede wszystkim możliwość rywalizacji między platformami.

Premiera World of Tanks Blitz na Androida to ważny krok w działalności naszej firmy. Kontynuujemy dostarczanie wysokiej jakości gier dla segmentu mobilnego.Od premiery wersji na iOS, ciężko pracowaliśmy nad edycją androidową bazując na opiniach graczy.

Jesteśmy szczęśliwi, że udało się zapewnić unikatową funkcjonalność, jaką jest wspólne granie miłośnikom czołgów pomiędzy obiema platformami.”Andrey Ryabovol, dyrektor operacji globalnych w Wargaming.

World of Tanks Blitz to mobilna gra free-to-play MMO. Dostępna jest zarówno na smartfonach, jak i tabletach z systemami Android i iOS wykorzystując w pełni ich unikatowe cechy. Sterowanie w World of Tanks Blitz zostało w pełni przystosowane do urządzeń dotykowych i pozwala wygodnie prowadzić do boju czołgi.

[informacja prasowa]

Written By
More from Patryk

Pac Man and the Ghostly Adventures – recenzja PS3/X360

Pac Man and the Ghostly Adventures to gra przygodowa przeznaczona dla młodszych...
Read More