World of Speed – nowy zwiastun to wyścig Mazdy z Mercedesem!

Slighty Mad Studios to nie tylko Project C.A.R.S. ale również World of Speed. W ostatnich miesiącach o grze ucichło, ale teraz w sieci opublikowano najnowszy zwiastun.

World of Speed cechuje niezwykle dokładna oprawa graficzna.
World of Speed cechuje niezwykle dokładna oprawa graficzna.

W sieci pojawił się nowy zwiastun gry World of Speed, który został opublikowany przez autorów ze studia Slighty Mad. Na materiale wideo możemy zaobserwować wyścig dwóch świetnych samochodów, a więc Mazdy RX-7 oraz Mercedesa 190E. Filmik przedstawia również przykładowe wyścigi w strugach deszczu, gdzie arenami zmagań są takie lokacje jak Moskwa, Londyn czy San Francisco.

Projekt będzie dystrybuowany w systemie Free to Play i dostępny tylko na komputerach osobistych. Aktualnie nie ma planów przeniesienia tego tytułu na PlayStation 4 oraz Xbox One, ale twórcy pracują nad Project C.A.R.S., które zasili bibliotekę tychże konsol. Gra będzie darmowym tytułem na komputerach osobistych, który stawia na rozgrywki wieloosobowe. Co ciekawe, twórcy zapowiadają naprawdę sporą liczbę wozów dostępnych w grze – od zwyczajnych samochodów osobowych, przez auta klasy sportowej, drogie cacka, jak również modele koncepcyjne. Również trasy będą w pełni wzorowane na aktualnych miejscówkach z wyścigowego półświatka.

Producent gry ma spore doświadczenie w wyścigowym gatunku. Wcześniej Slighty Mad Studio pracowali nad grami z serii Shift, które zostały ciepło przyjęte przez właścicieli PlayStation 3 oraz Xboksa 360. Czekamy na więcej informacji na temat gry oraz nowe materiały wideo.

Written By
More from Patryk

PlayStation Plus – ostatnia szansa, aby pobrać czerwcową ofertę gier!

Firma Sony postanowiła przypomnieć graczom o ofercie gier, które można było pobrać...
Read More