Woolfe: The Rood Hood Diaries trafiło na Kickstartera – dostępne nowe materiały z gry

Woolfe: The Redhood Diaries, to niezależna produkcja, za którą odpowiedzialne jest GRIN studio. Tytuł ten to przygodowo- zręcznościowa gra platformowa wykonana w technice 2.5D. Oś fabularna oparta jest o bajkę o Czerwonym Kapturku, a całość rozgrywa się w steampunkowym świecie.

Legenda o Czerwonym Kapturku w wybitnie innej stylistyce jaką znaliśmy wcześniej.
Legenda o Czerwonym Kapturku w wybitnie innej stylistyce jaką znaliśmy wcześniej.

Woolfe: The Redhood Diaries trafiło na Kickstartera, co oznacza, że to czy gra się pojawi zależy od hojności graczy. Twórcy, czyli studio GRIN poinformowało, że na zebranie całej kwoty, czyli 50 tysięcy dolarów dają graczom 29 dni. I patrząc na to jak szybko idzie zbiórka pieniędzy na Czerwonego Kapturka twrócy mogą być spokojni, ponieważ już teraz zostało zebranych nieco ponad 12 tysięcy dolarów.

Z okazji pojawienia się Woolfe: The Redhood Diaries na Kickstarterze twórcy postanowili opublikować dwa nowe materiały wideo, które prezentują fragmenty z rozgrywki, które możecie obejrzeć poniżej. Trzeba przyznać, że gra o Czerwonym Kapturku w takim wydaniu, to bardzo ciekawy pomysł i dlatego pewnie nikogo nie dziwi, że zbiórka pieniędzy na ten projekt odbywa się w tak szybkim tempie. Miejmy nadzieję, że jeśli uda się zebrać całą kwotę, to GRIN studio nie zawiedzie graczy i w nasze ręce wpadnie kolejna, bardzo dobra produkcja niezależna.

Woolfe: The Redhood Diaries to niezależna produkcja, która zmierza na komputery osobiste oraz na konsole PlayStation 4 i Xboksa One.

 

More from Mikołaj Ciesielski

Jak Microsoft reklamuje Xboksa One w Japonii?

Jak widać, nie tylko w naszym kraju najnowsza konsola Microsoftu nie miała...
Read More