Woolfe: The Red Hood Diaries – takiego Czerwonego Kapturka jeszcze nie znaliście

Twórcy niezależni mają sporo pomysłów na gry platformowe w różnych klimatach. Baśń o Czerwonym Kapturku jest jedną z takich inspiracji, ale w troszeczkę innym stylu.

Legenda o Czerwonym Kapturku w wybitnie innej stylistyce jaką znaliśmy wcześniej.
Legenda o Czerwonym Kapturku w wybitnie innej stylistyce jaką znaliśmy wcześniej.

Woolfe: The Red Hood Diaries to mroczna gra platformowa, za którą odpowiadają niezależni twórcy z firmy GRIN Studios. Tytuł dostępny będzie na PlayStation 4, Xbox One, oraz komputerach osobistych. 

W sieci udostępniono najnowszy zwiastun gry platformowej z Czerwonym Kapturkiem w roli głównej. Nie jest to jednak baśniowy tytuł, ale raczej mroczna gra platformowa, która czerpie inspiracje ze znanej opowieści. Tytuł charakteryzuje bardzo dokładna oprawa graficzna, która utrzymana jest w kolorowym, jasnym stylu kolorystycznym. Rozgrywka polega w głównej mierze na starciach z baśniowymi oponentami. Nasza główna bohaterka dzierży w dłoniach topór, którym rozprawia się z mechanicznymi robotami. Co więcej, podczas wędrówki po świecie będziemy zmuszeni rozwiązywać zagadki logiczne, unikać niebezpieczeństw oraz wykonywać dokładne skoki, niczym w grach z serii Tomb Raider.

Gra będzie dostępna dopiero na początku przyszłego roku, ale autorzy zapowiadają udostępnienie wersji demonstracyjnej już na nadchodzących targach Gamescom. Na ten moment zostawiam Was z rewelacyjnym zwiastunem, który znajdziecie poniżej.

Written By
More from Patryk

Gameplay z gry MotoGP 15 – mamy coś dla fanów sportów motorowych

MotoGP 15 debiutowało kilka dni temu na PlayStation 4, Xbox One i...
Read More