Woolfe: The Red Hood Diaries – takiego Czerwonego Kapturka jeszcze nie znaliście

Twórcy niezależni mają sporo pomysłów na gry platformowe w różnych klimatach. Baśń o Czerwonym Kapturku jest jedną z takich inspiracji, ale w troszeczkę innym stylu.

Legenda o Czerwonym Kapturku w wybitnie innej stylistyce jaką znaliśmy wcześniej.
Legenda o Czerwonym Kapturku w wybitnie innej stylistyce jaką znaliśmy wcześniej.

Woolfe: The Red Hood Diaries to mroczna gra platformowa, za którą odpowiadają niezależni twórcy z firmy GRIN Studios. Tytuł dostępny będzie na PlayStation 4, Xbox One, oraz komputerach osobistych. 

W sieci udostępniono najnowszy zwiastun gry platformowej z Czerwonym Kapturkiem w roli głównej. Nie jest to jednak baśniowy tytuł, ale raczej mroczna gra platformowa, która czerpie inspiracje ze znanej opowieści. Tytuł charakteryzuje bardzo dokładna oprawa graficzna, która utrzymana jest w kolorowym, jasnym stylu kolorystycznym. Rozgrywka polega w głównej mierze na starciach z baśniowymi oponentami. Nasza główna bohaterka dzierży w dłoniach topór, którym rozprawia się z mechanicznymi robotami. Co więcej, podczas wędrówki po świecie będziemy zmuszeni rozwiązywać zagadki logiczne, unikać niebezpieczeństw oraz wykonywać dokładne skoki, niczym w grach z serii Tomb Raider.

Gra będzie dostępna dopiero na początku przyszłego roku, ale autorzy zapowiadają udostępnienie wersji demonstracyjnej już na nadchodzących targach Gamescom. Na ten moment zostawiam Was z rewelacyjnym zwiastunem, który znajdziecie poniżej.

Written By
More from Patryk

Xbox One nie otrzyma już więcej gier na ”okresową” wyłączność

Xbox One może już nie otrzymać czasowych gier ekskluzywnych od producentów third...
Read More