Wolfenstein: The Old Blood – premiera gry w cyfrowej dystrybucji już jutro

Wolfenstein: The Old Blood jest samodzielnym rozszerzeniem do gry Wolfenstein: The New Order. Pod względem fabularnym gra poprzedza wydarzenia wersji podstawowej. Premiera wyznaczona jest na 5 maja, natomiast od dziś możemy zakupić tę produkcję przedpremierowo.

Wolfenstein ma bardzo długą oraz wielką historię. Jest to marka absolutnie pionierska oraz wybitna.
Wolfenstein ma bardzo długą oraz wielką historię. Jest to marka absolutnie pionierska oraz wybitna.

Wolfenstein: The Old Blood będzie dostępna w naszym kraju równocześnie z premierą europejską, tj. 15 maja. Tytuł zostanie wydany w wersji pudełkowej w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej do wyboru na PC oraz Xbox One i PlayStation4. Natomiast wersja cyfrowa na PC będzie dostępna w wybranych sklepach online już od 5 maja.

Wolfenstein: The Old Blood to samodzielny dodatek do docenionej przez krytyków, pierwszoosobowej strzelanki akcji i przygody, Wolfenstein: The New Order. Gra została podzielona na osiem rozdziałów i zawierająca dwie, przeplatające się z sobą historie, zawiera wszystko, z czego znane jest studio MachineGames – mrożącą krew w żyłach akcję, wciągającą fabułę oraz dynamiczną walkę pierwszoosobową.

Jako bohater wojenny, B.J. Blazkowicz, wykorzystaj nowe rodzaje broni, takie jak karabin powtarzalny czy wystrzeliwujący granaty Kampfpistole i spróbuj powstrzymać nacierającą nazistowską machinę wojenną. Wykorzystaj rury, które możesz chwycić w obie ręce i wspiąć się po nich na ściany. Użyj ich też, aby brutalnie zlikwidować nowym sposobem nazistowskich przeciwników.

[informacja prasowa]

wolfenstein_pk

Written By
More from Piotr Parchan

Wiedźmin 3: Dziki Gon – nowa infografika

Wiedźmin 3: Dziki Gon wielkimi krokami zbliża się do premiery, która planowana...
Read More