Wolfenstein: The New Order w planie wydawniczym firmy Cenega

Oficjalnym dystrybutorem gry Wolfenstein: The New Order w naszym kraju będzie firma Cenega. Tytuł zostanie wydany w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej do wyboru na PC, PlayStation 3, PlayStation 4 i Xbox 360.

Wolfenstein: The New Order jest stylizowany na bardzo filmową historię, która czerpie wzorce z takich filmów jak Bękarty Wojny.
Wolfenstein: The New Order jest stylizowany na bardzo filmową historię, która czerpie wzorce z takich filmów jak Bękarty Wojny.

ZeniMax Europe Limited oraz Cenega z przyjemnością informują, że gra Wolfenstein: The New Order będzie dostępna w naszym kraju równocześnie z premierą europejską, tj. 20 maja. Tytuł zostanie wydany w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej do wyboru na PC, PlayStation 3, PlayStation 4 i Xbox 360. Polska wersja językowa jest przygotowywana przez firmę QLOC S.A.

Europa, rok 1946. II wojna światowa trwa w najlepsze. Po serii alianckich sukcesów naziści w dramatyczny sposób przeważyli szalę zwycięstwa na swoją stronę dzięki nowoczesnej machinie wojennej generała Wilhelma Strassego, znanego jako Trupia Główka. Gdy szturm aliantów na placówkę badawczą Trupiej Główki spalił na panewce, zgasła ich ostatnia nadzieja na zwycięstwo. Europa, rok 1960. Wojna dobiegła końca, a zwycięstwo przypadło w udziale nazistom. Siłą oraz brutalnym terrorem rzucili inne mocarstwa na kolana i rządzą światem żelazną ręką.

Wcielasz się w kapitana B. J. Blazkowicza, amerykańskiego bohatera wojennego. Będziesz musiał stać się częścią tego mrocznego świata i przeprowadzić nieprawdopodobną kontrofensywę na zbrodniczy reżim nazistów. Tylko ty masz w sobie dość odwagi, by stawić czoła niezwyciężonej armii robonazistów i ogromnych super żołnierzy. Tylko ty możesz powstrzymać Trupią Główkę i zmienić bieg historii.

Written By
More from Patryk

E3 2015 – Konami koncentruje się na PES 2016 oraz MGS V: The Phantom Pain

Konami koncentruje się głównie na prezentacjach Metal Gear Solid 5: The Phantom...
Read More