Wolfenstein: The New Order – Udostępniono zwiastun premierowy

Wolfenstein: The New Order to pierwszoosobowa strzelanina akcji wydana w naszym kraju przez firmę Cenega. W sieci pojawił się zwiastun premierowy legendarnej strzelaniny.

Wolfenstein: The New Order jest stylizowany na bardzo filmową historię, która czerpie wzorce z takich filmów jak Bękarty Wojny.
Wolfenstein: The New Order jest stylizowany na bardzo filmową historię, która czerpie wzorce z takich filmów jak Bękarty Wojny.

Ruch oporu jest gotów – czas powstać i zaatakować siły nazistowskie! W ostatnim zwiastunie gry Wolfenstein: The New Order, pt. “Dom wschodzącego słońca”, B.J. Blazkowicz wraz z grupą bojowników ruchu oporu rzuca wyzwanie potężnym nazistowskim legionom i zmienia bieg historii. Świeżo udostępniony zwiastun możesz pobrać, korzystając z poniższych linków.

Już w przyszłym tygodniu, we wtorek, 20 maja, w Ameryce Północnej, Europie i Australii, do sklepów trafi Wolfenstein: The New Order – gra, która wskrzesza serię, uznawaną za pioniera gatunku strzelanek FPP. Akcja gry toczy się w latach 60., kiedy to straszliwy reżim nazistowski skorzystał z tajemniczej, zaawansowanej technologii, aby wygrać drugą wojnę światową. Teraz to naziści rządzą na świecie żelazną ręką. Wolfenstein: The New Order wysyła cię w misję po całej Europie w jednym celu – aby zniszczyć nazistowską machinę wojenną, która podbiła całą Ziemię… i nie tylko.

Wolfenstein zostanie wydany na Xbox One, PlayStation 4, Xbox 360, PlayStation 3 oraz PC. W ramach dodatkowej premii, każdy, kto zamówi grę w przedsprzedaży uzyska zaproszenie do bety DOOM wraz z kopią gry Wolfenstein.

Written By
More from Patryk

PlayStation Experience 2015 – poznaliśmy gry i studia, które pojawią się na imprezie

Zbliżamy się do kolejnej, ostatniej w tym roku imprezy w branży gier...
Read More