Wolfenstein: The New Order – nowy, przepełniony akcją trailer

Wolfenstein: The New Order to kontynuacja popularnej serii pierwszoosobowych strzelanin, która trafi na PlayStation 4 i Xbox One. Twórcy zapoewniają 1080p i 60 klatek na sekundę, a w sieci opublikowano właśnie nowy trailer.

b186ab4a65f32

 

W sieci pojawił się nowy, całkiem ciekawy trailer gry Wolfenstein: The New Order, które ukaże się na wszystkich dostępnych platformach, aczkolwiek największe emocje wzbudzają wersje na PlayStation 4 i Xbox One. Gra zabiera nas do fikcyjnej rzeczywistości, w której to Trzecia Rzesza wygrała wojnę i zaprowadziła nowy ład na świecie. Ład, w którym to Stany Zjednoczone zostały największą ofiarom legendarnego Wunderwaffe, czyli tajemniczej broni nazistów. W nowej odsłonie gry wcielimy się ponownie w agenta B.J. Blazkowicza, który po raz kolejny stanie do walki z zastępami nazistów. Twórcy postanowili nakreślić wyraziste sylwetki postaci i konfrontację naszego bohatera z nimi.

W sieci pojawił się nowy zwiastun gry, a sami twórcy zapewniają że tytuł ma śmigać w rozdzielczości 1080p i mistycznych 60 klatkach na sekundę. Po obejrzeniu poniższego materiału wideo stwierdzam, że będzie na czym oko zawiesić. Bethesda zamierza odpuścić tryb wieloosobowy, tym samym poświęcić się w pełni na budowaniu scenariusza i wciągającej, długiej rozgrywki. Pod względem rozgrywki nie wiele się zmieniło. Dodano możliwość walki przy użyciu dwóch karabinów, przecinania obiektów, dorzucono pomniejsze zagadki logiczne. Nowoczesna szata graficzna to przede wszystkim zasługa opracowanego przez studio id Software silnika id Tech 5, wykorzystanego w takich grach jak Rage czy The Evil Within.

Written By
More from Patryk

Remigiusz Maciaszek, RojoV13, AngryJoeShow odwiedzili siedzibę CD Projekt RED

Wiedźmin 3: Dziki Gon to gra RPG firmy CD Projekt RED. W...
Read More