Wolfenstein: The New Order już w sprzedaży

Wolfenstein: The New Order to pierwszoosobowa gra akcji zaprojektowana przez firmę Bethesda. Tytuł trafił na Xboksa 360, PlayStation 3, PlayStation 4, oraz komputery osobiste.

Wolfenstein ma bardzo długą oraz wielką historię. Jest to marka absolutnie pionierska oraz wybitna.
Wolfenstein ma bardzo długą oraz wielką historię. Jest to marka absolutnie pionierska oraz wybitna.

Firma Bethesda Softworks, oddział ZeniMax Media oraz Cenega, ogłaszają, że Wolfenstein: The New Order, pierwszoosobowa strzelanka akcji i przygody, jest już dostępna w sprzedaży w Polsce równocześnie z premierą europejską i amerykańską. Wolfenstein: The New Order jest nową odsłoną serii uznawanej za pioniera gatunku strzelanek pierwszoosobowych. Tytuł został wydany w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej do wyboru na Windows PC, Xbox 360, komputerowe systemy rozrywki PlayStation 4 oraz PlayStation 3. Na konsolę Xbox One gra dostępna jest w angielskiej wersji językowej, natomiast polska wersja językowa na tą platformę będzie dostępna po polskiej premierze konsoli.

Wyprodukowany przez MachineGames, studio złożone z doświadczonych producentów gier docenianych za niepowtarzalną fabułę, Wolfenstein: The New Order zawiera interesujący wątek fabularny, pełen akcji, przygód i walk z perspektywy pierwszej osoby. Gracze przenoszą się do alternatywnych lat 60. i wcielają się w postać bohatera wojennego, B.J. Blazkowicza. Po wybudzeniu z trwającej 14 lat śpiączki, B.J. odkrywa, że naziści, wykorzystując tajemniczą, zaawansowaną technologię, odnieśli zwycięstwo w drugiej wojnie światowej i teraz rządzą światem żelazną ręką. Z pomocą małej grupki bojowników ruchu oporu, gracze wyruszają w misję po całej Europie w celu zniszczenia nazistowskiej machiny wojennej, która podbiła Ziemię.

Written By
More from Patryk

Apple Music oraz iOS 8.4 już dostępne dla zainteresowanych

Wreszcie wystartowała usługa do strumieniowania muzyki Apple Music. Co więcej, firma ze...
Read More