Wolfenstein: The New Order – gra w rozdzielczości 1080p i 60 klatkach na sekundę

Wolfenstein: The New Order to kolejna część legendarnej serii pierwszoosobowych strzelanin. Gra ma zostać wydana na PlayStation 4 i Xbox One. Twórcy zapewniają, że program działa w rozdzielczości 1080p i 60 fps na obu platformach.

b186ab4a65f32

Wolfenstein: The New Order zostanie wydane na wszystkich dostępnych platformach. Twórcy ze studia Machine Games, wspierani przez wydawcę Bethesda Softworks, zapewniają o jej dopasionej wersji na konsole nowej generacji. Jak dotąd nie potwierdzano czy gracze mogą spodziewać się różnic wynikających z wyboru konsoli. W przypadku PlayStation 3 i Xboksa 360 to naturalne, że jakość gry spadnie, ale teraz potwierdzono poziom na next-genach. Gra na PlayStation 4 o Xboksie One będzie śmigać w wysokiej, w pełni natywnej rozdzielczości 1080p. Rozgrywka może być ostra niczym żyleta, ponieważ twórcy potwierdzają również mistyczne 60 klatek na sekundę. Rozdzielczość na starszych platformach zostanie zapowiedziana wkrótce. 

W nowej odsłonie gry wcielimy się ponownie w agenta B.J. Blazkowicza, który po raz kolejny stanie do walki z zastępami nazistów. Historia po drugiej wojnie światowej jaką znamy z książek i filmów nie miała miejsca. Trzecia Rzesza wygrała wojnę i wkroczyła na teren Stanów Zjednoczonych i całej planety. Gra nawiązuje częściowo do całkiem ciekawego filmu Bękarty Wojny. Dlaczego? Twórcy postanowili nakreślić wyraziste sylwetki postaci i konfrontację naszego bohatera z nimi. Pod względem rozgrywki nie wiele się zmieniło. Dodano możliwość walki przy użyciu dwóch karabinów, przecinania obiektów, dorzucono pomniejsze zagadki logiczne. Nowoczesna szata graficzna to przede wszystkim zasługa opracowanego przez studio id Software silnika id Tech 5, wykorzystanego w takich grach jak Rage czy The Evil Within.

 

Written By
More from Patryk

Wiki gry Star Wars Battlefront

Star Wars Battlefront to gra na konsolę Xbox One, PlayStation 4 oraz...
Read More