Wolfenstein: The New Order – edycja kolekcjonerska bez pudełka z grą!

Wydawca gry Wolfenstein: The New Order, firma Bethesda, zamierza wypuścić na rynek limitowaną wersję edycji kolekcjonerskie Paznerhund Edition. Zestaw zawierać ma mnóstwo gadżetów, tym nie mniej zabraknie samej gry.

b186ab4a65f32W dzisiejszych czasach już nic mnie nie zdziwi. Firma Bethesda Softworks zapowiedziała edycje kolekcjonerską gry Wolfenstein: The New Order, która ma trafić do sprzedaży w ilości pięciu tysięcy egzemplarzy. Zestaw został wyceniony na kwotę stu dolarów, a więc ponad trzysta złotych. Tym nie mniej kontrowersyjną sprawą jest zawartość samego zestawu, gdzie nie znajdziemy kopii gry, tylko zestaw kolekcjonerskich gadżetów. Wydawca okrzyknął Panzerhund Edition wartością sentymentalną, po którą sięgną najwierniejsi fani marki. W skład zestawu wchodzą:

  • Numerowana skrzynka na całą zawartość
  • Unikatowy steelbook na płytę z grą, nieobecną w kolekcjonerce
  • Ponad 20-centymetrowa, ręcznie malowana figurka mecha wykonana z wysokiej jakości tworzywa PVC i ABS
  • Czternaście kolorowych pocztówek z motywem z gry
  • Koperta, w środku której znajdziemy dokumenty, mapy, listy
  • Trzy naszywki i nieśmiertelnik

Poniżej możecie rzucić okiem na zdjęcie zestawu w całości. Panzerhund Edition jest dostępne tylko z poziomu oficjalnego sklepiku Bethesdy. Cena zestawu, czyli wspomniane 300 złotych, nie należy do niskich. Weźmy pod uwagę fakt, iż całość musi przylecieć zza oceanu do Polski, a wiec do tej kwoty należy doliczyć koszty przesyłki. Druga sprawa – każdy sympatyk marki będzie zmuszony kupić wersję gry na dowolną platformę oddzielnie. Szczerze? Pierwszy raz się z czymś takim spotykam.

To jednak nie koniec informacji z obozu wydawcy. Wolfenstein: The New Order trafi na kilka platform sprzętowych, w tym PlayStation 4 i Xbox One. Firma oficjalnie potwierdziła dokładną datę premiery. Tytuł w Stanach Zjednoczonych można będzie zakupić już 20 maja tego roku, do Europy gra trafi kilka dni później, dokładnie 23 dnia tego miesiąca. 

game-ce-wolf-neworder-full

Written By
More from Patryk

Pro Evolution Soccer 2015 – poznaliśmy różnice pomiędzy wersjami PC, a konsolami

Producenty gry Pro Evolution Soccer 2015 podzielili się na Facebooku informacjami na...
Read More