Wolfenstein będzie płynny na każdej platformie.

WOLFENSTEIN: THE NEW ORDER TO KOLEJNA ODSŁONA LEGENDARNEJ SERII PIERWSZOOSOBOWYCH STRZELANIN. GRA ZMIERZA NA KONSOLĘ STAREJ I NOWEJ GENERACJI ORAZ NA KOMPUTERY OSOBISTE. PREMIERA ZAPLANOWANA JEST NA 20 MAJA TEGO ROKU.

Wolfenstein: The New Order jest stylizowany na bardzo filmową historię, która czerpie wzorce z takich filmów jak Bękarty Wojny.
Wolfenstein: The New Order jest stylizowany na bardzo filmową historię, która czerpie wzorce z takich filmów jak Bękarty Wojny.

Najnowsza odsłona serii ma utrzymywać 60 klatek na sekundę i obsługiwać rozdzielczość 1080p. Właśnie na takich parametrach ma działać Wolfenstein: The New Order na wszystkich platformach. Wszystkie informacje pochodzą od Jensa Matthiesa z Machine Games, który potwierdził, że mimo tego, iż przy tworzeniu gier zawsze są pewne problemy, to jego ludzie potrafią sobie z nimi radzić. Przyznał, że gra ma utrzymywać 60 klatek na sekundę przy rozdzielczości 1080p z minimalnymi różnicami w grafice. Miejmy nadzieję, że wszystkie jego słowa będą prawdziwe i nowy Wolfenstein będzie płynny na każdej platformie.

Wolfenstein: The New Order będzie dostępne na całym świecie na Xbox One, PlayStation 4, Xbox 360, PlayStation 3 oraz PC już 20 maja 2014 roku. W ramach dodatkowej premii, każdy, kto zamówi grę w przedsprzedaży uzyska zaproszenie do bety DOOM wraz z kopią gry Wolfenstein.

More from Mikołaj Ciesielski

Znamy datę premiery Batman: Arkham Origins Blackgate Deluxe Edition na WiiU

Gra Batman: Arkham Origins Blackgate Deluxe Edition miała premierę dnia 1 kwietnia...
Read More