Właśnie poznaliśmy datę premiery Uncharted 4: A Thief’s End?

W sieci pojawiły się intrygujące informacje dotyczące premiery sklepowej gry Uncharted 4: A Thief’s End. Nieoficjalne źródła donoszą, że gra ma pojawić się w październiku.

PlayStation 4 otrzyma kolejną odsłonę serii przygodowych gier Uncharted.
PlayStation 4 otrzyma kolejną odsłonę serii przygodowych gier Uncharted.

Uncharted 4: A Thief’s End pojawi się na rynku 1 października 2015. Tak przynajmniej twierdzi witryna sklepu Wallmart, który zamieścił tam ofertę zawierającą ekskluzywną grę akcji na PlayStation 4 autorstwa Naughty Dog.

Wiadomość jest o tyle sensacyjna, że wypłynęła na światło dzienne zupełnie znienacka, najpewniej bez wiedzy samego producenta Uncharted 4: A Thief’s End. Datę 1 października należy zatem traktować jako zupełnie nieoficjalną oraz niepotwierdzoną, jak dotąd, bowiem Naughty Dog na chwilę obecną nie zabiera głosu w tej sprawie. Szczególnie czekamy na potwierdzenie tej informacji, bo jeżeli okaże się prawdziwa, to październik 2015 będzie niezwykle gorący, głównie za sprawą kolejnej odsłony Assassin’s Creed, najpewniej Call of Duty, Halo 5: Guardians czy potężnego Rise of the Tomb Raider.

Uncharted 4: A Thief’s End to ekskluzywna pozycja na PlayStation 4, która w tym roku będzie musiała stoczyć walkę z Rise of the Tomb Raider, które pojawi się na Xbox One. Czyżby w październiku miało dojść do starcia tytanów?

[dzięki – http://telkomgaming.co.za/uncharted-4-release-date-leaked/]

Data premiery Uncharted 4: A Thief's End?
Data premiery Uncharted 4: A Thief’s End?
Written By
More from Patryk

Kilkanaście minut z Assassin’s Creed: Unity na Xbox One

Kilkanaście minut z Assassin’s Creed: Unity w wersji na Xbox One pojawiło...
Read More