Właściciele Xbox One z sensorem Kinect będą mieli wirtualną asystentkę w Forza Horizon 2

Pojawiły się nowe informacje na temat gry Forza Horizon 2. Tym razem twórcy potwierdzają współpracę z sensorem Kinect podczas rozgrywki.

Forza Horizon 2 to kolejna odsłona nowej serii od twórców Forza Motorsport!
Forza Horizon 2 to kolejna odsłona nowej serii od twórców Forza Motorsport!

Kierownictwo firmy Playground Games ujawniło nowe informacje na temat gry Forza Horizon 2. Tytuł pojawi się na Xbox One i będzie obsługiwał sensor Kinect. Dzięki temu będziemy mogli skorzystać z pomocy wirtualnej asystentki. 

Wirtualna postać będzie udzielała nam cennych wskazówek na temat wyścigów, dostrajania samochodów oraz zarządzania naszym garażem. Autorzy gry potwierdzają, że będziemy mogli wejść z nią w interakcje. Na ten moment nie ujawniono na jakiej zasadzie to będzie polegać, ale najpewniej skorzystamy z komend głosowych. Na ten temat wypowiedział się dyrektor projektu, niejaki Ralph Fulton:

Jest wirtualną asystentką i nawigacją w naszej produkcji. Jest bardzo inteligentna i będzie sugerować użytkownikowi różne działania, przygotuje podsumowania. Poinformuje także logowaniu znajomych do gry.”

Forza Horizon 2 dostępna będzie na nowej konsoli Microsoftu oraz Xboksie 360. Za tę ostatnią odpowiada firma Sumo Digital, a sama gra, z przyczyn technicznych, będzie się nieco różnić od wersji na Xbox One. Więcej informacji już wkrótce. Czekamy na więcej informacji na temat obsługi Kinecta, najpewniej opcja nie będzie dostępna na konsoli Xbox 360.

Mnogość detali na karoserii wozu robi wrażenie!
Mnogość detali na karoserii wozu robi wrażenie!
Written By
More from Patryk

Dragon Age: Inkwizycja przepełnione magią i umiejętnościami!

Dragon Age: Inkwizycja udostępni graczom mnóstwo zaklęć, ścieżek rozwoju oraz talentów. Twórcy...
Read More